Rapunzel Wedding Princess

34 hlasů
80%

Ovládání hry - Rapunzel Wedding Princess

Popis hry - Rapunzel Wedding Princess

Rapunzel Wedding Princess Anna a Elsa dělají hlavní družička Rapunzel a neumí se shodnout na tom, co by si měla na tento den vzít. Rozhodněte to za ně.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

My Little Farmies
Video se načítá

Komentáře

spisovatelka

m.v: Přestaň to tady psát nebo zemřeš sama! Když jsem to četla tak se mi úplně rozbušilo srdce a když jsem to nechala přečíst mou mladší sestru Adélku ( půjde do 2 třídy ) a ona se rozbrečela. Neříkej že je ubulánek myslím to smrtelně vážně! Pak jsem ji uklidnila a řekla jsem ať si o tobě že jsi pitomá a já si to myslím taky! Hodně se na tebe zlobím jak tady všechny strašíš. Kolik je vůbec let když to tady píšeš!

Edit 14:17: Ahoj holky! Kdo je se mnou proti m.v? Kdo je se mnou tak dá plus,smajl Kdo s ní tak dá mínus.smajl

spisovatelkaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

m.v(Harley Quinn)

Varování! Pokračujte čtení! Nebo zemřete, i kdyby jste se podíval na slovo varování! Byla jednou jedna holčička jménem Clarissa, byla deset let a žila v blázinci, protože zabila její matka a její táta. Má tak špatné šla zabít všechny zaměstnance v nemocnici, takže čím víc-vláda rozhodla, že nejlepší nápad byl, aby se jí zbavit tak zřídili speciální místnost ji zabít, jako humánní, jak je to možné, ale to se pokazilo stroj Používali pokazilo. A ona tam seděl v agónii hodin, než umřela. Teď každý týden v den její smrti se vrátí k osobě, která čte tento dopis, v pondělí večer v 12:00 ráno, ona hrůzu do svého pokoje a vás zabije pomalu, řezáním tě a sledovat tě vykrvácet. Teď to poslat do dalších deseti obrázky na tuhle stránku, a ona bude strašit někoho jiného kdo nemá. Tohle není falešný. Podle všeho, jestli u kopírovat a vložit tohle do deseti komentářů v příštích deseti minut u bude mít nejlepší den vašeho života zítra. U bude buď dostala pusu nebo se ptal, jestli u zlomit tento řetězec u bude vidět mrtvou holčičku ve tvém pokoji dnes v noci. Za 53 minut bude někdo muset říct miluju tě nebo im líto

m.vTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

elizabeth007(Super kočky)

m.v: Hele už jsem ti to psala u jedné hry takže ti to napíšu ještě jednou.Do komentářů se většinou píše jaká byla hra a ne nějaká pitomá řetězovka, která pomalu nedává ani smysl.A nečetla jsem to.Jo a kdybych mohla tak ti 1000000000 mínusů.Doufám, že to přestaneš psát.Víš snad že na HPD jsou i sedmileté a osmileté holčičky co to může docela hodně vyděsit.A ty řetězovky jsou stejně trapné a ubohé.Takže promiň ,ale teď to musím říct i o tobě jsi trapná a ubohá.

No a hra byla supersmajl

elizabeth007To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.