Poodle Needs Owner

240 hlasů
78%

Spuštěno: 169997x | 1,06 MB
 

Ovládání hry - Poodle Needs Owner

Kompletní ovládání

Popis hry - Poodle Needs Owner

Poodle Needs Owner Pudlík potřebuje nového majitele, o což se pokusíš postarat v následující hře. Ale aby si ho někdo chtěl pořídit, tak musí vypadat opravdu výstavně. Na začátku dostaneš špinavého nevzhledného pudlíka, kterého musíš pořádně upravit, aby se líbil. Dostaneš do začátku omezené finanční zdroje, takže se snaž vydělat.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

83%
Hra - Sami's Pet Care
Video se načítá
78%
Hra - My sweet dog 2
Video se načítá
91%
Hra - Net pet
Video se načítá
80%
Hra - Spa of Fun
Video se načítá

Komentáře

bulik654(pejsci jsou nejnejnej)

smajlsmajlAhoj ti kteří májí rádi pudli nebo májí rádi psi a nemůžou je mít doma tak toto je hra přesně pro ně je to uplně užasná hra ti kteří souhlasí tak dejte + a ti kteří psi nesnáší tak tu hru ani nehrejte!!!!smajlsmajl

bulik654To se mi líbí +4 To se mi nelíbí

karolína kuntošová(bláznivé čtenářky)

kdo má rád psi tak ať se přidá do mojí skupiny dozvíte se tam spoustu o
plemenech psu
pro ukázku smajl
tělo

Hlava plynule přechází v krk. Spojnici mezi krkem a hřbetem tvoří kohoutek, ten je tvořen lopatkovým okrajem převyšujícím trnové výběžky prvních 3-4 hrudních obratlů. Lopatka psa je dlouhá a šikmá a s ramenní kostí by měla svírat úhel 90°- 100° a se zemí asi 45°-50°.[68] Společně s ramenní a prsní kostí tvoří podklad předhrudí. Při správném zaúhlení a dostatečně dlouhé pažní kosti jsou hrudní končetiny umístěny na nejnižším bodě hrudníku a kolmice spuštěná od kohoutku k zemi prochází loktem. Zakřivení ramenní kosti kopíruje klenutí žeber, hrudní končetiny jsou umístěné rovně pod tělem.


Přiměřeně šikmé nadprstí psa
Nadprstí by mělo být silné, pružné a šikmé, úhel mezi předloktím a nadprstím by se měl pohybovat mezi 25–30°. Při slabém nadprstí dochází k vytáčení tlapek, příliš strmé nadprstí nedostatečně tlumí nárazy při pohybu a vede ke zvýšené zátěži kloubů. Na hrudních končetinách má pes pět prstů, na pánevních čtyři, zakončené tupými drápy, které slouží při běhu jako tretry. Občas má pes i na pánevních končetinách vyvinuté první prsty, tzv. paspárky, neboli vlčí drápy, označené tak, přestože vlci je nemají. U některých plemen (briard, pyrenejský horský pes) jsou naopak vyžadované dobře vyvinuté dvojité paspárky. Tvar tlapky odpovídá využití psa. Kočičí tlapka, která je kratší, umožňuje psovi větší vytrvalost, zaječí tlapka je delší, zvyšuje rychlost psa a usnadňuje kličkování.

Hrudník bývá dlouhý a dostatečně hluboký, sahající k loktům – je-li mělký, neposkytuje tolik prostoru pro srdce a plíce, psi s hlubším hrudníkem působí těžkopádně. Břicho je obvykle lehce vtažené. Výrazně vtažené břicho se požaduje u chrtů, naopak u novofundlandského psa či výmarského ohaře má být břicho rovné. Hřbet by měl být rovný a pevný a žádoucí jsou spíš kratší bed

karolína kuntošováTo se mi líbí +6 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.