Polar Pogo

9 hlasů
58%

Spuštěno: 8669x | 0,23 MB
 

Ovládání hry - Polar Pogo

Síla skoku a jeho směr

Popis hry - Polar Pogo

Polar Pogo Lední medvěd Pekko potřebuje vaši pomoc při skákání. Ztratil se a tak potřebuje najít cestu za svou rodinou dřív, než se roztajou ledy. Klikněte a držte levé tlačítko myši k nastavení síly a směru vašeho skoku. Dávejte pozor, abyste nespadli do vody nebo aby vás nesmtely plovoucí ledy. Čas od času se ledy pohnou.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Komentáře

štěpkaaVIP

ppppppppppppěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěkkkkkkkkkkkkkknnnnnnnnnnnnnnnááááááááááááá nuda blbost kravina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

štěpkaaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

andreapechová(MILUJEM VŠECHNO CO SE DÁ ...)

dneska jsem byla na profilu a tam bylo napsáno že jsem dostala plus za tenhle komentář napsala ale ja jsem tuhle hru v životě nehrála a můj brácha na tuhle stránku nechodí tak že kdo píše za mně tyhle komentáře tak nech s tím přestane jinak to nahlásím adminovi

andreapechováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

jouliVIP(!Soy Luna je nej!)

Albinka Selepková:No já jen mislím že když člověk chce udělat hru tak by měl investovat svůj čas a úsilí na nějakou kvalitnější hru!!!!!
P.S:náhodou mám 4 PLUSKA!!! nic ve zlím ♥

jouliTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Albinka Selepková(Pridaj sa do skupiny a za...)

jouli: Mne sa napríklad páči a mne je jedno že ma zrejme nechápeš skús ty si spraviť námahu s hrou vymyslela by si nejakú hru a každý by ti hovoril nech ide do koša smajl je to celkom ok hra apoň pre mňa a neviem neviem zatiaľ ani plusko nemaš smajl

Albinka SelepkováTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.