My Fairytale Griffin

72 %

Spuštěno: 2738x |
 

Ovládání hry - My Fairytale Griffin

Popis hry - My Fairytale Griffin

My Fairytale Griffin Ve hře My Fairytale Griffin se budete muset postarat o pohádkového griffina. Nejdříve budete muset připravit místo, takže budete zametat, vymetat pavouky a zabíjet mouchy. Potom griffina ošetříte a umyjete a potom se budete věnovat jeho křídlům a nakonec mu vyberete krásnou helmu.

Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

My Little Farmies
Video se načítá

Komentáře

Naty a KájaVIP(Fazole)

Takže začnu, už na začátku na nás vybafne nějaká čarodejnice, netuším, proč jí udělali takový škleb. Poté se přesuneme ke stolu, kde si asi myslí, že když ukážou jednou na odpadky, tak to nezvládneme, proto taky ukazují na každý zvlášť, že. A pozor, kouzelná konev! A kouzelné koště, nechá všechen hmyz naprosto zmyzet! Horste to se vyplatí! Proč tomu grifonovi sundaváme větvičky kleštěmi? To na něm jako přirostly? Mám takový pocit, že se napřed umývá a pak až češe, ale tak, co já vím, jak to v tom životě funguje. Ou aha, to nebyl hřeben, i když mezi námi, vypadal až podezřele normálně. Jinak mám pocit, že když ručníkem suším jen jednu část, tak je suchá jen ta jedna část. K tomu jejich hřebenu, peří se češe? Jak je možné, že má na jednom záběru křídla čistá a na druhém zase špinavá? A jakto, že ten podezřele normální hřeben udělá to, že jsou ta křídla zase čistá? Btw, to čekání, než se to po každé pidi scénce načte je taky docela otravné. K tomu oblékání, já nejsem bůh ví jaký ochránce zvířat, ale přijde mi, že některě ty "ozdoby" bych označila za zvířo týratelné. Pak přijdou na řadu puzzle, ano, je to originální, ale trochu nechápu, proč zrovna puzzle. A co už vůbec nechápu je to, co je na těch puzzlích. Ou bože, zase ta čarodejnice, taky vás ten její "úsměv" tak irituje? Dobře, už jsem pochopila, že ta loď je pirátská a ta čarodejnice je pirátka, proč jí máme tedy dávat květinu, naušnice, nahrdelník a náramek (tohoto typu)?
No, je to něco víc, než většina her (mám pocit, že to dělali ti samí, jako dělali happy chipmunk a happy elephant), ale i tak to není úplně ončo. Lehký nadprůměr.

Naty a KájaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.