Miss Smoothie

4 hlasy
62%
Hra se načítá ...

Spuštěno: 4530x | 0,86 MB
 

Ovládání hry - Miss Smoothie

Popis hry - Miss Smoothie

Miss Smoothie Vytvořte této slečně krásný zmrzlinový pohár podle její představy. Vyberte pohár, naplňte ho zmrzlinu, dekorujte jí i obsah.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

World of Tanks
Video se načítá
63%
Hra - Dress Akamaru
Video se načítá

Komentáře

Alex7Fox(KOČKOMILCI)

Je fakt, že spousta lidí už k různým hrám napsala "První!" nebo "Druhá!" a nikomu to nevadilo. Jenže někteří lidi si na někoho vyloženě zasednou (nebo mají prostě jen špatnou náladu) a ať už ten člověk napíše cokoli, tak se jim to nelíbí. Každopádně, když někdo napíše do komentáře "První!" nebo "Druhá!" nebo třeba, že se jim hra nelíbí, tak pokud vám to vadí, tak to ignorujte. Je to jejich komentář a ať už si tam napíšou cokoli, tak s tím stejně nic nenaděláte. Pokud se vám to líbí, můžete jim dát plus, pokud se vám to nelíbí, nedělejte nic (pokud máte VIP účet, můžete dát mínus). Přijde mi zbytečné rozpoutávat hádky kvůli takovým blbostem. Udělejte si třeba nějakou skupinu a tam rozebírejte, jak vám to vadí. Ale nenadávejte tady lidem, kteří nic neudělali, kteří jen prostě napsali, že jsou první a nemysleli to zle. Jestli chcete, můžete můj komentář klidně ignorovat, ale jestli jste ho přečetli, zkuste se nad tím zamyslet.

Alex7FoxTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Sara.SarahVIP(KOČKOMILCI)

Elza: Mám takovej pocit, že ty si rozmazlená nána, protože tu každýho urážíš jenom kvůli jeho názoru.... -_- Nic proti, ale fakt se tak chováš!!!

Sara.SarahTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Katy.Niall(Vtipy, vtípky, srandičky ...)

Elza chce být důležitá a když ji odepisujete na komentáře a pod..Ví že se o ni zajímáte a podobně být váma nepíšu o ni, nepíšu s ní a ani nenadávám ! Ona bude mít průser ale jestli ji takhle budete napadat tak i vy ! Nezastávám se ji ale vás tak ji ignorujte a ona s tím třeba přestane

Katy.NiallTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.