Kitty Beach Makeup

3 hlasy
33%

Spuštěno: 8852x |
 

Ovládání hry - Kitty Beach Makeup

Popis hry - Kitty Beach Makeup

Kitty Beach Makeup Kitty Beach Makeup je hra, kde se budete muset postarat aby toto koťátko vypadalo pěkně. Nejdříve ji uděláte masáž obličeje, ve které ji zkrášlíte obličej. Potom ji pomůžete s makeupem a nakonec ji nakreslíte malůvky na obličej.

Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

My Little Farmies
Video se načítá

Komentáře

Naty a KájaVIP(Fazole)

Další nechuťárna. smajl Přijde mi, že když má někdo na sobě pavoučky (nebo co to je), tak je tam rozhodně nenechá s tím, že počkám, až někdo přijde s pinzetou a nehnu ani brvou. Nebo ty pupínky. Já se s němi se*u dva týdny a tady kliknete a vuala, po pupínku ani stopy. Nebo to s tou vodou. Já bych čekala, že když namočíš kočce obličej, tak bude vypadat jak mop, tady nic. A opět všepřítomný problém, s maskou tam nenatřete takhle krásné lístky (atd.) a když už, tak rozhodně ne, takhle rovnoměrně a jako "posledení vrstvu".
U těch rtěnek, když jí dáte tu barevnou, tak by rozhodně neměla mít automaticky na puse rovnoměrné vzory. Trochu nadpřirozené! Nemluvě o stínech, které to dělají všechny. A jako bonus vypadají otřesně a to nemluvím o těch horních stínech, které jdou až někam k obočí. A co ty řasy? Nemá žádné a řasenka (která slouží k lehkému ZVÝRAZNĚNÍ ŘAS) najednou vykouzlí úplný vějíř. A to konečné malování, ach, no komment. Za mě podprůměrné (po všech stránkách).

Naty a KájaTo se mi líbí +6 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.