Harley Quinn

48 hlasů
88%

Spuštěno: 28629x | 3,77 MB
 

Ovládání hry - Harley Quinn

Popis hry - Harley Quinn

Harley Quinn Máme tu hru s členkou sebevražedného oddílu a komiksovou postavou Harley Quinn. Harley budete moci vybrat různé odstíny pleti, make up nebo jiný účes. Také můžete vybrat jeden z mnoha kostýmů, šatů nebo doplňků. Všechno můžete libovolně vybarvit.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Komentáře

TerryBlackyováVIP(Milujeme nadpřirozené jev...)

Upřímně, hrozně mne vytáčí, jak všichni dělají z Jokera a Harley ten nejdokonalejší pár na světě, jenom proto, že v Sebevražedném oddílu to tak vypadá. LIDI, vy to nechápete?! Joker je psychopat, Harley jenom využívá, ale ona je do něj fanaticky zamilovaná. Jediný, komu Harley může věřit je Poison Ivy a možná Catwoman, (viz. Gothemské sirény-gang těchto tří holek) jinak jsou všichni buď její nepřátelé, nebo jí využívají. Ale Suicide Squad z nich dělá dokonalý páreček. Škoda, že tam tvůrci filmu nedali tu vystřiženou scénu, kdy Harley vlepí Jokerovi takovou facku, že by takhle nezmlátila ani nepřítele. Jejich vztah je neskutečně komplikovaný, rozhodně ale není takový jako ve filmu, rozhodně to není tak, že by Harley říkala Jokerovi "puso" (v původním znění mu ale říkala "puddin" česky "koblížek", to je asi ještě horší). Joker si s Harley pohrává jak kočka s myší, má ji perfektně omotanou kolem prstu, prostě ji využívá. Příště prosím, radši Googlete, protože ani nevíte, kolik holek tady má na profilovce filmovou Harley Quinn, ale o komiksové Harley neslyšely.

TerryBlackyováTo se mi líbí +30 To se mi nelíbí

nanys(Pozitivní lidi)

TerryBlackyová: Mě to s tou Harley a Sebevražedným oddílem je celkem jedno ,ale už v roce 1994 říkala Jokerovi puddin, takže si nemyslím, že by to v tom filmu bylo špatně. Radši by jsi si měla nedříve něco o Harley zjistit a pak psát o tom jak je strašný , že mu říká puddin. Takže... Příště radši Googli, protože o ní nic nevíš a jak už tady někdo psal, tak jsi sama dělala 1000+ images about Joker and Harley.

nanysTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.