Fireboy and Watergirl ep. 1

735 hlasů
87%
NÁŠ TIP

Spuštěno: 1001912x | 1,86 MB
 

Ovládání hry - Fireboy and Watergirl ep. 1

Pohyb
Pohyb

Popis hry - Fireboy and Watergirl ep. 1

Fireboy and Watergirl ep. 1 V následující hře Fireboy and Watergirl in Forest Temple máš poprvé možnost setkat se s vodní dívkou a planoucím chlapcem. Dostaneš příležitost zahrát si celou řadu úrovní, ve kterých použiješ logické uvažování. Dívku můžeš ovládat klávesami A, W a D, zatímco chlapec má k dispozici jednodušší ovládání pohybu - směrové šipky. Vydej se na dobrodružství.

4. nejlepší hra
Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

Didy(Bradavice)

Jakoby chápu že každý z vás co to sem píšete občas chytí při hře ty ošklivé nervy. Ale nic se dělat nedá protože princip téhle hry u váhavých lidí hold je rozčílit se tak to jsem nemusíte psát medvídci. Je trapný mě s tím otravovat v 11 večer před pondělkem. Čili nějaká holka mi psala zda jí nepomůžu. Ale to co se vám děje se snad odehrává na vašem displeji a je to vaše hra a šance, tak aby jste tu šanci nepropásli tak si na ní přijdete sami, stejně jako já, a miliony uživatelů co hru poznali smajl

DidyTo se mi líbí -2 To se mi nelíbí

alexisa(Úplně všichni)

Promiňte, že otravuju, ale založila jsem skupinu, kde můžete zapsat své sny v podobě příběhu. Byla bych ráda kdybyste se aspoň koukli. (Já nevím jak vy, ale já mívám dosti šílené sny)

alexisaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.