Editor's Pick: Thanksgiving Dinner

4 hlasy
93%
Hra se načítá ...

Spuštěno: 2492x | 1,28 MB
 

Ovládání hry - Editor's Pick: Thanksgiving Dinner

Popis hry - Editor's Pick: Thanksgiving Dinner

Editor's Pick: Thanksgiving Dinner Pomozte této slečně s vybíráním oblečení na slavnostní večeři, kterou chystá už několik hodin. Její rodina má co nevidět dorazit a pořád není převlečená. Vyberte jí něco hezkého na sebe!

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

My Little Farmies
Video se načítá
63%
Hra - Pick & Paint
Video se načítá
55%
Hra - Barbie oblíkačka 4
Video se načítá
60%
Hra - Barbie Dressup 2
Video se načítá
60%
Hra - Barbie na podzim
Video se načítá

Komentáře

Andrea Šťastná(BEST FOUR FRENC :))

Terezz Ond: Ježiši a copak se pletou další , myslím to dobře , ale já myslela komu ann1D píše ,
protože ajda2004 je až nahoře a navíc jsem ji nepochopila vždit nepsala nic špatného , ale nepochopila jsem tu reakci ! smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Andrea ŠťastnáTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Terezz Ond(Jsme trochu blázni.....al...)

Andrea Šťastná: Všichni když hrají hru a chtějí napsat komentář a jsou první tak vždycky do komentáře třeba napíšou: Prvníííííííííí !!!!!! A teď aspoň ajda2004 napsala svůj názor jaká je hra,jak se jí líbí už to teď chápeš ?

Terezz OndTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.