Dating Justin Bieber

12 hlasů
68%

Ovládání hry - Dating Justin Bieber

Výběr
Pohyb

Popis hry - Dating Justin Bieber

Dating Justin Bieber Myslíte si, že znáte Justina Biebra a zaujaly byste ho? Zjistěte to, touto hrou. Odpovězte na otázky a připravte mu chutný dezert a vyberte nové oblečení.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Komentáře

malina.katka(páni času)

Teprve nedávno mi došlo že je to taky člověk smajl Nechala sem se ovlivnit ostatníma, všichni říkaj že je to gay, že jim shoří obrazovka když na ní bude Justin Bieber atd. (vlastně je to docela dobrá sranda smajl) ale teď se mi začíná líbit (a není to kvůli týhle hře smajlsmajl)

malina.katkaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

adasopikovaVIP(Píšeme povídky a příběhy)

Já myslím že ZPĚVáci jsou od toho aby ZPÍVALI a ne proto aby někdo hodnotil jak se chovaj,ne ?Jako chápu že Justin třeba není úplně nejlepší člověk,občas dělá úplný kraviny (a vlastně kdo ne),ale ZPÍVÁ dobře( zvlášt jeho nový album.....smajl ) a to je (projistotu znovu caps lock) u ZPĚVáků nejdůležitější,ne ?smajl

adasopikovaTo se mi líbí +4 To se mi nelíbí

ADLA77(Rozporuplné osobnosti)

Terezz Ond: no když jdeš na koncert metalové skupiny nebo na festival, kde má být i setkání nebo autogramiáda tak tě to stojí jen lístek na koncert (nedávno jsem byla na harleji předskakovaly dymytry a jejich zpěvák přišel za divákama a fotil se s nima, bohužel jsem ho nestihla :-( )

ADLA77To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

julli.k

Anila: Ale ty lidi někomu zachránili život. Je mi to jedno jestli je lidi neznají. A stát se populárním je v případě Justina Biebera lehké protože je podle holek hezký a umí hezky zpívat.

julli.kTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.