Fever Frozen(vse co se toci o kolo you...)ReagovatPoslat zprávuTato hra nic moc, nejde to ovládat 14:18 13.07.2016 0
Lassieofifcial(Rady pro dívky 10+)ReagovatPoslat zprávuJoooo! první! Jinak hra teda nic moc A hodně nereálná 10:52 13.07.2016 0
Komentáře
Lagoona Blue(Správné Holky (SH))
Nejde to ovládat!
Bety156(I LOVE PETR LEXA)
To teda kravina!
vlk123(Bradavice)
Spectra38
Ptákovina, nedá se to ovládat..
Fever Frozen(vse co se toci o kolo you...)
Tato hra nic moc, nejde to ovládat
papipou
(Creepypasty)
TO NEJDE OVLÁDAT!!!!


EliskaMisa(milé kočky)
tahle hra je blbost.
Lassieofifcial(Rady pro dívky 10+)
Joooo! první!
Jinak hra teda nic moc
A hodně nereálná 