Cat Gets 100 Stars

36 hlasů
72%

Spuštěno: 22805x | 0,04 MB
 

Ovládání hry - Cat Gets 100 Stars

Pohyb/Skok

Popis hry - Cat Gets 100 Stars

Cat Gets 100 Stars Cat Gets 100 Stars je jednoduchá skákačka, ve které hrajete za kočku a vaším úkolem je co nejrychleji vysbírat všech 100 hvězdiček na mapě. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá, protože některé hvězdy jsou ukryty i ve zdech, takže je budete muset hledat. Nebojte se proskakovat zdmi, protože jsou v některých z nich, jsou tajné chodby. Podaří se vám nalézt všech 100 hvězd?

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

90%
Hra - Kitty Kingdom
Video se načítá

Komentáře

kočkomil

joooooooooooooooooooooo já to dala 100 **************************************************************************************************** (mělo by jich být 100smajl)

kdo to dal taky tak pls dejte +

Edit 13:49: 405 sekundsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

kočkomilTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

opice1111

jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééés mám 100jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooosmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

opice1111To se mi líbí -2 To se mi nelíbí

ančí7

Já jsem jich našla 95 a víc jich nemůžu najít.smajlsmajl

Kdo taky našel jen tolik a je naštvanej ať dá + smajlsmajlsmajl

ančí7To se mi líbí +4 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.