Bad Eggs Online 2

33 hlasů
81%

Ovládání hry - Bad Eggs Online 2

Pohyb
Míření
Střelba
Chat

Popis hry - Bad Eggs Online 2

Bad Eggs Online 2 Další pokračování této hry, na kterou jste se tak těšili! Stejně jako v prvním díle budete hrát za ostřílené vajíčko. Hra je kompletně online, takže můžete hrát jako host nebo se zaregistrovat a tvořit aliance a bojovat bok po boku s přáteli. Když budete dobrým střelcem, můžete rychle nabrat nové levely. Stanete se tím nejlepším bojovníkem?

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Komentáře

kokoasddf(YOUTUBE A YOUTUBEŘI)

hodně dlouho se mi to načítá :O .......... -__- __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

kokoasddfTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kokoasddf(YOUTUBE A YOUTUBEŘI)

Další pokračování této hry, na kterou jste se tak těšili! Stejně jako v prvním díle budete hrát za ostřílené vajíčko. Hra je kompletně online, takže můžete hrát jako host nebo se zaregistrovat a tvořit aliance a bojovat bok po boku s přáteli. Když budete dobrým střelcem, můžete rychle nabrat nové levely. Stanete se tím nejlepším bojovníkem?

kokoasddfTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kokoasddf(YOUTUBE A YOUTUBEŘI)

PRO TY CO TO NECHÁPOU
Když už jste se dostaly na bytevní pole třeba jako jako já nevim na měsíc nebo někam tak kliknete dole na bombu a objeví se vám tam zbraně vyberete si jednu zbraň a hodíte ji po někom ( tím že namířite myší a mezerníkem vystřelíte) buď to jste každý za sebe a nebo jste ve skupinách když ostatní hráči mají jinou barvu svého jména, bojuje každý sám za sebe když má 1 hráč stejnou barvu j. tak bojujete s ním proti ostatním a když mají 3 vejce stejnou barvu bojují taky proti ostatním.Princip hry je v tom udělat míchaná vajíčka z ostatních hráčů. Pohybovat se můžete: W A S D na klávesnici.Chatovat můžete tak že: dáte enter napíšete něco a dáte zase enter. ALE když budete se chtít pohybovat tak se podíváte na tu tabulku kde se vám píše kdo co řekl a podíváte se jestly tam máta takovou tu mizící a objevující se čárku když jí tam nemáte můžete se pohybovat a když jí tam máte tak zase zmáčknete enter a můžete se pohybovat.

Doufám že jste pochopily.
Denisa smajl

kokoasddfTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.