Baby Monster Real Dentist

25 hlasů
58%

Spuštěno: 14999x | 4,59 MB
 

Ovládání hry - Baby Monster Real Dentist

Popis hry - Baby Monster Real Dentist

Baby Monster Real Dentist Malá holčička z Monster High má zkažené zuby, a tak musí k zubaři. Strašně se ale bojí, musíš ji tedy nejdříve dlouho utěšovat a ani na zubařském křesle to nebude jednoduché a práci zubaře bude přerušovat objímání plyšáků. Zvládneš malé Monster spravit zuby?

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

World of Tanks
Video se načítá

Komentáře

skritekVIP(#FuFoFa)

no na to ze to je MONSTER HIGH tak je to dobre ale je to otravne kdyz ji tam musite davat porat plisaky aby ste ji udelali radost tak je to HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHRRRRRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUUUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA vazne ja mam rada MONSTER HIGH ale tohle je nejstrasnejsi hra na MONSTER HIGH jak uz vime kdo se kouka na barandově na animák takl tam bylo jednou MONSTER HIGH a tam není žádná mamlá Drakulaura ! ale jejích mazlíčci takže kdyby se tady davali hvězdy tak dávám 0000000000000 tohle je strašná hra a tečka hihihi.

skritekTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

barunka121(škola Monster High)

Sarinka2000:máš pravdu když má někdo špatnej den neměl by ho kazit ostatním nevím jak by se jí to líbilo kdyby byla situace opačná ale dokážeme si to představit tak prosím všechny kdo tento komentář čtou než budou chtít urážet druhé měli by si to představit kdyby to bylo opačněsmajl

barunka121To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.