Průvodce pro začátečníky

Využijte všechny výhody nového webu HryProDívky.cz. V následujících několika bodech ti prozradíme jak.

Prozkoumej svůj herní profil

Do svého herního profilu se dostaneš kliknutím na svuj obrazek nebo na položku Profil vpravo nahoře na každé stránce. A co v něm najdeš?

Editace profilu

Svůj herní profil si můžete kdykoliv upravit tlačítkem Upravit profil. To najdeš ve svém profilu vlevo nad dalším menu. Máš možnost změnit si heslo i profilovou fotku. Když si nevybeš z naší nabídky obrázků máš možnost nahrát ze svého počítače svou vlastní. Stačí kliknout na tlačítko „Procházet“ a z uložených fotek si vybrat tu správnou.

Přátelé

Na HryProDívky si také můžeš najít nové kamarády, sdílet s nimi více informací o sobě a své aktivitě na stránkách. Přídání provedeš jednoduše, stačí přejít na profil budoucího kamaráda, kliknutím na jeho jméno kdekoliv na webu, a stisknout tlačítko "Přidat do přátel", které najdeš v pravém horním rohu. V seznamu svých přátel, který najdeš v profilu pod položkou Přátelé pak stejně snadno můžeš kohokoliv ze svých přátel vymazat.

 Zprávy

Svým kamarádům i dalším hráčům můžeš také posílat zprávy. Když chceš někomu napsat tak, aby to nikdo jiný neviděl stačí kdekoliv na webu kliknout na jeho přezdívku (musí mít na HryProDívky také účet) a v jeho profilu zvolit „Poslat zprávu“. Pokud si přezdívku pamatuješ, můžeš využít Zprávy a zaslat zprávu rovnou ze zpráv u svého profilu.

Hrajte naplno své oblíbené hry

Na webu HryProDivky najdeš celou řadu her. Díky několika funkcím se k nim ale můžeš pohodlně vracet nebo na ně upozornit své kamarády. Jak na to?

Oblíbené hry

Hru, která se ti líbí, už nemusíš nikdy hledat, když si ji uložíš do svých oblíbených. To uděláš tak, že u vybrané hry při jejím spuštění klikneš na inkonku hvězdičky. Pak už ji vždy najdeš ve svém herním profilu pod odkazem Oblíbené hry nebo na hlavní stránce v záložce s hvězdičkou. Hru ze svého seznamu vyjmeš tak, že stiskneš hvězdičku u hry znovu a ona zešediví.

Stažení hry do počíteče

Pokud chceš nějakou hru hrát i bez připojení k internetu, můžeš si ji stáhnout do počítače. Pro stažení stačí opět přejít na zvolenou hru a stisknout ikonku se šipkou u hry.

Pošli hru kamarádovi

Objevil jsi novou hru a chceš ji ukázat přátelům? Stiskni u této hry tlačítko s obálkou a odešli jim na email pozvánku. Kamarád si přečte tvoji zprávu, klikne na odkaz v emailu a ihned může začít hrát.

Zvětši si hru na celou obrazovku

Užít si hru, kterou hraješ je základ. Proto jsme připravili funkci, díky které si můžeš hru zvětšit na celou obrazovku. Díky tomu tě už při hraní nebude nic rušit. Aktivaci zvětšení provedeš stisnutím ikonky se čtyřmi šipkami. Pokud klikneš mimo hru, hra se opět zmenší do původní podoby.

Získávej zkušenosti a buď lepší ostatní

Na HryProDivky můžeš soutěžit v některých hrách s ostatními hráči a zapojit se do sbírání zkušeností, které ti zajistí čestné místo mezi nejlepšími.

Hry na skóre

Ukaž ostatním, že jsi tím nejlepším hráčem nebo hráčkou. Vyber si některou hru na skóre, zahraj si ji a zapiš své jméno do tabulky nejlepších. Všechny své výsledky najdeš i v přehledné tabulce ve svém profilu pod odkazem Nejlepší skóre.

Sbírání zkušeností

Hraním her, plněním úkolů a vůbec celou svou činností na HryProDívky budeš stále získávat cenné zkušenosti. Ty tě zapojí do hry pro všechny přihlášené uživatele. Je jen na tobě jakou hodnost získáš a na kolikátém místě budeš v Síni slávy, kde jsou uvedeni nejlepší hráči z celého webu.

Rady jak získat zkušenosti najdeš zde!


zpět na seznam článků

Autor: Redakce   |   Publikováno: 28. 02. 2013   |   Zobrazeno: 11725x