Zamilované

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

76%
Hra - The Naughty Cheerleader Candy
Video se načítá

Jason chce získat roztleskávačku Cindy avšak, aby se k ní dostal a mohl jí vyjádřit city musí se zbavit ostatních spolužáků, kteří mu v tomto plánu překážejí. Dostaňte je pryč, za pomoci různých předmětů, které jsou umístěny ve třídě. Podaří se vám dát Jasona a Cindy dohromady?

 
54%
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video se načítá

Pomozte dvěma zamilovaným, aby se mohli líbat a led veřejnosti. Problém je však v tom, že jejich nesmí vidět přátelé. Zajistíte jim to?

 
72%
Hra - Beauty and the Beast Kissing
Video se načítá

Bella a Zvíře se velmi milují a proto by si chtěli láskou projevovat polibky. problém je však v tom, že před svatbou jejich nesmí nikdo vidět. Dokážete jim pomoci?

 
45%
Hra - Elsa Valentine's Day Kiss
Video se načítá

Jack pozval Elsu na večeři, aby si užili Valentýn. Naneštěstí se k nim přidali i Anna a Kristoff. Pomoz jim, aby si tento užili i tak za pomoci dlouhých polibků. Podaří se vám jim pomoci?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
68%
Hra - Elsa's Valentine's Little Cupid
Video se načítá

Elsa by chtěla, aby se Anna a Kristoffer dali dohromady. Pomozte jí se zamilovaným plánem, který si pro ně přichystala. Podaří se vám ho splnit?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
57%
Hra - Will You Be My Monstertine?
Video se načítá

Pomozte třem chlapcům, aby si našli vysněné dívky. Vaším úkolem je si jednoho z nich vybrat a přiřadit k němu dívka. byste však uspěli musíte ho správně obléknout a odpovědět na pár otázek, které mu dívka položí. Podaří se vám dát jednotlivé páry dohromady?

 
30%
Hra - Sofia's Valentine
Video se načítá

Sofie se těší na Valentýna a bude pouze na vás, jak jí upravíte. Musíte jí učesat, obléknout a dobře připravit.

 
78%
Hra - CA Cupid Love Potion
Video se načítá

Pomozte mladé slečně, aby si vytvořila z několika ingrediencí vysněného přítele. Podaří se vám to napoprvé?

 
70%
Hra - Elsa's True Love Jack vs Hiccup
Video se načítá

Elsa se neumím rozhodnout mezi Jackem a Hiccup a proto se rozhodla, že každému položí pár otázek, aby zjistila, kdo ji zná lépe. Pomozte oběma s otázkami, aby měli nějakou šanci u Elsy.

 
68%
Hra - Disney Princess Speed Dating
Video se načítá

Dokázali byste sbalit princeznu? Ověřte si to a pozvěte jednu z nich na rychlé rande. Zeptá se vás pár otázek a vaším úkolem je, abyste správně odpověděli. Bude chtít být s vámi i podruhé?

 
82%
Hra - 7 Dates
Video se načítá

Jessica by chtěla přítele a má sedm favority. Vyber za ni který by to měl být a pomoz jí s konverzací, aby ji pozval na rande. Podaří se vám to nebo bude Jessica sama?

 
62%
Hra - Dial For Love
Video se načítá

Vyhledejte si na každý den nového partnera! Nicméně předtím si ozdobíte mobil a intuitivní napíšete číslo, které se vám zalíbí. Pak stačí jen zavolat a uvidíte, ke komu se dovoláte. Bude to vaše láska nebo budete pokoušet osud a najdete si jiných.