Vánoce

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Atomic Puzzle Xmax

Dostaňte pryč všechny Vánoční bloky a splňte svůj úkol v každém levelu. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Oh Nom Connect Christmas

Spojte všechny obrázky předtím, než vám vyprší časový limit. Spojujte vždy dva stejné obrázky v relativně blízkém okolí.

 
85%
Hra - Parkour Block Xmas Special

Přeskákejte přes všechny stromy v Minecraftu až na konec a dostaňte se do tajemného portálu. Zábavná hra, která čeká jen na vás. Hru ovládáte klávesami ASDW, myši a klávesou Shift.

 
85%
Hra - Jewel Christmas Mania

Splňte všechny úrovně tak, že v každé získáte určitý počet bodů, který je potřeba pro vstup do další úrovně.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
84%
Hra - Winter Differences

Zábavná hra, ve které musíte najít všechny rozdíly ukrývající se v mnoha obrázcích předtím, než vám vyprší časový limit. Dokážete to?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - Christmas Trucks Hidden Bells

Najděte všechny Vánoční zvonečky v každém z mnoha obrázků se zimním motivem. Na jejich nalezení máte však pouze omezený čas, proto je na vás, jak dokážete rychle hledat. Najdete všechny zvonečky, než vám vyprší časový limit?

 
80%
Hra - Rainbow Girls Christmas Outfits

Povedená hra, ve které je vaším úkolem pomoci krásným princeznám s výběrem vhodného Vánočního outfitu. Pomůžete jim?

 
85%
Hra - IOXIO Winter Gems

Pokládejte jednotlivé bloky v této zábavné Vánoční hře na styl tetrisu. Zaplňováním herní plochy musíte spojit vodorovně nebo svisle řádky a tím tak sbírat body. Kolik bodů dokážete nasbírat?

 
85%
Hra - Santas Secret Gift

Doručte všechny dárečky předtím, než nastane ráno a všechny děti se probudí. Šipkami a klávesou Z se pohybujete a teleportujete.

 
85%
Hra - Crystal's Xmas Home Deco

Pomozte Crystal připravit se na skvělé Vánoce! Vyberte si své oblíbené dekorace a barvy, aby dodaly jejímu domu skutečný sváteční vzhled, a také jí pomozte, aby mohla na svátky vypadat úžasně.

 
80%
Hra - Color Me Christmass
Video se načítá

Vánoce, vánoce, vánoce... jsou konečně tady! A jaká lepší hra na štědrý den se hodí, než s Vánoční tématikou. Vymaluj obrázky nebo si dokonce sestav své vlastní obrázky a užij si s HPD pohodový začátek Vánočních svátků.

 
80%
Hra - Chrismtass Number Crouch Rounding
Video se načítá

Ve hře Christmass Number Crouch Rounding budeš mít za úkol zaokrouhlovat čísla. Nejdříve si vybereš jestli chceš zaokrouhlovat na desítky, stovky nebo tisícovky a poté se pustíš do práce. Podaří se ti vše vyřešit správně?