Skákačky

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Eg Little Strawberry
Video se načítá

Pomůžeš malé jahůdce s její cestou do světa? Ve hře Little Strawberry už na tebe jahůdka čeká a tvým úkolem bude ji pomoct vyhnout se všem nebezpečím, které na ni čekají. Kam až se vám spolu podaří dojet?

 
80%
Hra - Run Panda Run 2019
Video se načítá

Ve hře Run Panda Run 2019 bude tvým úkolem pomoct pandě přeskakovat různé překážky, nepřátele a propastí. Tvým úkolem je dostat pandu co nejdále a získat tak co nejvíce bodů. Jaký nejlepší výsledek se ti podaří nahrát?

 
75%
Hra - Little Dino Adventure
Video se načítá

Ve hře Little Dino Adventure se trošku odpoutáme od Halloweenu, protože našim úkolem bude pomoctmalému dinosaurovi pomoct posbírat všechny vajíčka, které v této adventuře jsou. V cestě mu budo stát různi rivalové, ale s trochou štěstí by neměli nikomu dělat problémy.

 
80%
Hra - Super Monkey Legend
Video se načítá

Ve hře Super MOnkey Legend budeš mít za úkol pomoct malé, roztomilé opičce skákat přes nsjrůznější překážky, sbírat mince a likvidovatnepřátelské opice. Celkem na tebe čeká 5 různých světů, které mají různě náročné levely.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
90%
Hra - Magi Dogi
Video se načítá

AVe hře Magi Dogi budeš mít za úkol pomoct malému pejskovi. Spolu budete muset přeskákat různé překážky, zabíjet nepřátelské slimáky a včely a sbírat mince a všechny diamanty.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

86%
Hra - Fun With Squirels
Video se načítá

Fun with squirels je povedené skákačka, ve které musíš pomoct veverce skákat přes propasti. Skočit můžeš vždy na další nebo objedno políčko a musíš si to naplánovat tak, aby veverka nikdy nespadla do propasti. A na to vše máš pouze omezený čas.

 
85%
Hra - Fireboy And Watergirl 3 Ice Temple
Video se načítá

Fireboy and Watergirl 3 Ice Temple je skvělé pokračování oblíběné postřehové hry, ve které je tvým úkolem dostat ohnivého muže vodní ženu přes nejrůznější levely. A pokud by tě nebavilo hrát samotnou, můžeš přizvat jednu kamarádku a můžete hrát spolu.

 
90%
Hra - Subway Surf
Video se načítá

Pokud znáš hru Subway Surfers tak tohle je její hodně povedená předělávka na počítačovou verzi. A pokud ji neznáš, tak jde o hru, kde musíš utíkat hlídači, sbírat u toho mince a vyhýbat se vlakům a dalším překážkám.

 
91%
Hra - Fireboy And Watergirl Forest Temple
Video se načítá

Máme pro tebe další epizodu hry Fireboy And Watergirl. Tentokrát se spolu vydáte do tajného klášteru v horách, kde spolu budete muset projet celkem 32 levelů plných lávy, diamantů, překážek a logických hádanek. Podaří se ti to?

 
82%
Hra - Unikitty Save the Kingdom

Ve hře Unikitty Save the Kingdom budeš hrát za kočku, která musí zachraňovat nevinné oběti. V této skákačce si otestuješ svůj postřeh v boji proti padouchům, kteří budou v každném novém levelu zdatnější než předtím.

 
70%
Hra - Candy Runner
Video se načítá

Candy Runner je velmi zábavná skákačka, kde budete skákat z jednoho bonbonu na druhý. Máte 3 životy a musíte se vyhýbat různým menším sladkostem. Pokud Vás zasaáhnou, přijdete o jeden život. Také můžete cestou sbírat životky navíc a štíty.

 
56%
Hra - Geometry Jump
Video se načítá

Hra Geometry Jump patří do kategorie her Gemoetry Dash. Hru můžete znát i z tabletů nabo mobilů, nyný si ji ale můžete zahrát i ve Vašem prohlížeči. Vašim úkolem je dostat se s kostičkou co nejdále přes všechny překážky. Hodně štěstí!

 

Jak fungují hry Skákačky

Kategorie skákačky je zaměřena na skákací a pohybové hry. Většinou bude vašim úkolem dostat se z místa A na místo B pomocí běhání, skákání, používání různých pomůcek a také řešení logických úkolů. Tato kategorie patří mezi velmi populární a vyhledávané hry. Na našem webu máte na výběr ze spousty a spousty skákacích her.

Nejlepší skákačky

Mezi nejlepší skákačky patří například Johny Upgrade, kde musíte sbíráte peníze, za které vylepšujete své schopnosti. Ve hře Inferno budete muset hasit větší a větší požáry a u toho sbírat peníze a vylepšovat své dovednosti. Pusruit of Hat 2 je velmi zábavná skákačka, ve které je vašim úkolem dostat se vždy ke svému kloubouku, který před Vámi utíka.