Selena Gomez

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
93%
Hra - Selena on Trip Dress Up
Video se načítá

V této flashové hře vám propůjčíme krásnou mladou modelku. Na vás již bude vybrat prima účes, módní top a také něco na nožky - jedna kalhoty a jednak také botky. Nezapomeňte na krásný třpytivý šperk, který je ozdobou každé ženy. Svůj výtvor můžete samozřejmě doplnit ještě kabelkou či slunečními brýlemi. Kombinací veškerých dostupných oblečků a doplňků je opravdu mnoho.

 
89%
Hra - Charming Selena
Video se načítá

Kouzelná Selena Gomez není jen nadějnou herečkou, ale také talentovanou zpěvačkou. V této hře se vžijete do role její kostymérky a vyberete jí nejvhodnější oblečení na večerní hudební vystoupení. Na výběr máte celou řadu společenských šatů, módních doplňků, moderních účesů nebo třeba pohodlných střevíčků.

 
86%
Hra - Selena Gomez Cool Hairstyle
Video se načítá

Selena Gomez je známá zpěvačka, ale i herečka, proto potřebuje neustále změnu účesu. Poradíš jí, jaký by si měla tentokrát vybrat? Ve hře jí můžeš vlasy barvit, natáčet žehlit a různé dekorovat. Příjemnou zábavu.

 
81%
Hra - Wambie
Video se načítá

Namalujte a oblékněte krásnou dívku. Hlavním úkolem je malovat. Začněte u vlasů a probojujte se postupně až k tričku, které můžete lehce pozměnit. Různě míchejte varianty a ničeho se nebojte.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
79%
Hra - Selena`s Date Rush
Video se načítá

Selena se musí rychle přichystat na dnešní večer. Jde s Justinem na večeři. Nicméně Justin je netrpělivý a proto dívá na Selenu, co stále dělá. Pomozte jí ss celkovou přípravou.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - Justin Bieber And Selena Gomez Puzzle
Video se načítá

Jednoduchá puzzle skládanka s oblíbeným zamilovaným párem Justin Bieber a Selena Gomez. Tito dva andílci jsou na společné fotografii, kterou je tvým úkolem složit. Zdá se ti tato skládanka lehká?

 
76%
Hra - Thanksgiving Dinner With Justin And Selena
Video se načítá

Thanksgiving Dinner With Justin And Selena je hra, kde vaším hlavním úkolem je co nejkrásněji naaranžovat slavnostní tabuli. Ke stolu můžete posadit mnoho slavných hostů. Na výzdobu stolu je možno použít nepřeberné množství dekorativních předmětů. K jídlu máte na výběr mnoho hlavních chodů a skončit můžete až u lahodných dezertů.

 
75%
Hra - Selena Gomezs Trend
Video se načítá

Jste si jistí, že víte naprosto přesně, jak Selena Gomez vypadá? Tahle hra totiž prověří Vaši paměť. Není to vůbec nic složitého. Stačí, když budete otáčet kostičky a tím složíte nádherný obrázek této herecké a pěvecké hvězdy. Počítá se Vám i čas, ale limitována hra není, takže můžete být v klidu a vesele skládat.

 
75%
Hra - Selena Gomez Cool Makeover
Video se načítá

Selena Gomez je známá dětská hvězda, která se proslavila, jako zpěvačka a herečka, proto musí neutále vypadat dobře. V tenhle den si její osobní stylistkou. Dej Selene nový vzhled, při výběru make-upu šatů a doplňků.

 
75%
Hra - Selena Gomez True Make Up
Video se načítá

Parádní hra, ve které budete malovat Selenu na párty. Na výběr budete mít několik účesů a barev. Přidat také můžete rtěnku, oční stíny, čočky nebo tvářenku. Také můžete přidat nějaký doplněk.

 
73%
Hra - Selena Gomez Tattoos Makeover
Video se načítá

Selena Gomez je super hvězdička. Je talentovaná a hodně krásná. Má i vytříbený styl oblékání a líčení. V této virtuální online hře můžeš Selenu upravit podle své chuti a fantazie. Vyber slušivé líčení, doplňky a nakonec třeba hezký moderní klobouček.

 
73%
Hra - Selena
Video se načítá

Nádherná herečka a zpěvačka Selena Gomez hledá vizážistku. Chcete se jí stát právě vy? Pak máte šanci v této hře. Selena vám dala zkušební lhůtu, během níž jí musíte zaujmout svým uměním. Zahrajte si na maskérku celebrit! Až budete se svým dílem spokojeni, můžete si obrázek uložit. Máte také možnost podívat se na obrázek před vaším zásahem a po něm.