Pucca

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
66%
Hra - Funny Love Puzzle
Video se načítá

V této hře budete skládat puzzle! Na začátku si musíte vybrat z několika obrázků, které budete chtít skládat. Jenže to nebude tak snadné, protože budete omezeni časovým limitem!

 
73%
Hra - Chinese Cuties
Video se načítá

Ve hře Chinese Cuties dostaneš na starost dvojici čínských postaviček. Pod nimi se nachází několik možností, které po kliknutí spustí nějakou zajímavou akci. Některé akce jsou zábavnější, jiné méně. Určitě si z akcí vybereš nějakého favorita. Postavičky se snaží pobavit, dokáží tě rozesmát nebo se jim to nepovede?

 
73%
Hra - Cubic Shoot
Video se načítá

Nejrůznější logické hry postavené na principu "spoj tři stejné symboly" jsou v poslední době velmi oblíbené. Stejně jako minihra Cubic Shoot, ve které hraje hlavní roli malá zubatá Japonka a spousta srdíček.

 
63%
Hra - Sew Pucca
Video se načítá

Naučte se vyšívat. Jehlu ani nit ve hře Sew Pucca nepotřebujete. Pohodlně ovládáte vše myší a děláte křížky pohodlně tam, kde potřebujete. Na výběr máte množství předloh a velké množství barevných bavlnek. Jestliže se vám nepodaří umístit křížky správně, nemusíte párat, jednoduše vymažte a pokračujte dál.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
43%
Hra - Pucca Dress up hra
Video se načítá

Pucca je oblíbená asijská animovaná postavička. Pucca je malá, roztomilá holčička. Ráda by si oblékla něco pěkného na sebe. Hra je jednoduchá a vhodná pro nejmenší děti. Výběr nemáte příliš velký, v podstatě dostanete možnost změnit pouze barvy šatiček a gumiček do vlasů. Která z barviček bude slušet nejvíc?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

33%
Hra - Pucca
Video se načítá

Oblíbenci Puccy si zde přijdou na své. Mají totiž šanci svoji milovanou kreslenou postavičku převléknout zcela podle svých představ. Na výběr máte několik různě barevných triček, kalhot a dokonce i čepic. Tak do toho! Převlékněte si svou Puccu, co jí podle vás sluší nejvíc? Zelená, modrá, nebo snad červená?

 
62%
Hra - Pucca 3
Video se načítá

Naše malá milá Pucca je tady. Pro ty, co ji neznají, tak se jedná o animovanou postavičku vytvořenou v Jižní Korei. Teď si můžete zahrát na animátory a tak trošku si vytvořit svou vlastní postavičku. V této netradiční oblíkačce si oblečte svou Puccu do něčeho, co se Vám bude líbit. Zkuste třeba žluté tričko kombinovat se zelenou čelenkou. Pokud se Vám to nebude líbit, začněte znovu.

 
72%
Hra - Pucca Lejows
Video se načítá

Animovaná japonská postavička Pucca se představuje v další počítačové hře. Tentokrát si zahrajte s řadami. Musíte odstranit shodné postavičky tím, že k sobě budete přiřazovat tři a více stejných příšerek. Dokážete si poradit se všemi? Za každé úspěšné odstranění se vám počítají body. Kolik bodů získáte?

 
50%
Hra - Pucca 2
Video se načítá

Z jiných oblíkaček jsou všichni zvyklí na krásné modelky. Ale tady nastává trošku změna, což může být velmi zajímavé. Znáte malou, zamilovanou postavičku jménem Pucca? Tak právě ona je hlavní hrdinkou této oblíkačky. Změňte ji barvičky tričky, k tomu slaďte čelenku a gumičky. Nebo zkuste vybrat netradiční kombinace barev podle Vaší fantazi.

 
55%
Hra - Pucca omalovánka
Video se načítá

Oblíbená postavička asijského původu Pucca se nám vyprala a odbarvila. Dokážete nám pomoct? Potřebovali bychom ji znovu vybarvit. Už si ale nepamatujeme, jak původně vypadala, proto necháme volbu barev jen na vás! Vlevo si vyberte barvičku a malujte. Fantazii se meze nekladou a Pucca může mít několik barev.

 
59%
Hra - Pucca Runaway
Video se načítá

Pucca je velice oblíbená postavička, kterou vymysleli v Asii. Pojďte jí v této hře pomoci při jejím útěku. V patách vám jsou nejrůznější nepřátelé, kteří se vás snaží chytit. Utíkejte a přitom se zbavujte soupeřů. Na každého platí jiná zbraň, máte k dispozici šurikeny, kuřata a nunčaky. Utečete všem?

 
75%
Hra - Pucca Pursuit
Video se načítá

Nasbírej co nejvíce bodíků s Puccou! Posbírej symboly, které Pucca potká na cestě, jako pucca srdíčka, žlutá srdíčka, která tě ozdraví a bonusové životy. Ale dalším se zdaleka vyhni. Každý takový jako výbušné miny, kat nebo balvany tě zpomalí a ty budeš zase o něco slabší. Pomoz Pucce být co nejlepší!