Pacman

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

62%
Hra - Orange Collecting
Video se načítá

Dokážete posbírat všechny pomeranče ve hře Orange Collecting? Vyhněte se monstrům, která se Vás snaží chytit. Jestliže sníte jahodu, monstra budou na chvíli uvězněna v kleci.

 
61%
Hra - Simpsons Pacman
Video se načítá

Pacman je oblíbená počítačová hra, zatímco Simpsonovi jsou oblíbeným televizním seriálem. Ve hře Simpsons Pacman zkombinujeme hru se seriálem Simpsonovi a dostaneme velkou zábavu. Pomozte Homerovi pohybovat se po hrací ploše, sbírejte jeho oblíbené donuty v bludišti a jakmile seberete všechny, postoupíte do další úrovně.

 
60%
Hra - Yapa Croc
Video se načítá

Pokud Vás už onudil klasický, starý Pacman, zkuste něco nového, co Vás zajisté pobaví. Místo příšerky Pacmana je zde lidská hlava, která musí unikat před útoky hlav zvířat. Přitom lidská hlava ještě musí sbírat kuličky. Vítězí tehdy, posbírá-li všechny kuličky. Na trati je i několik zvláštních bonusů, které když lidská hlava sní, může na chvilku pojídat hlavy zvířat.

 
55%
Hra - Deluxe Pacman
Video se načítá

Pacman je velmi jednoduchá hra, kterou si oblíbil všechny generace. Je velmi chytlavá, takže jakmile si ji jednou zahrajete, už nemůžete přestat. Dostanete se do podoby hlavy, která v bludišti požírá malé kuličky. Nepřátelé jsou jí ale v patách a vy se jim musíte vyhnout za každou cenu. Sníte-li ale větší kuličku, můžete nepřátele požírat chvilku vy. Jakmile posbíráte všechny kuličky, hra končí a postupujete do dalšího levelu.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Kill the Pacman
Video se načítá

Neustálým celosvětovým hraním Pacmana se tyto malé hlavičky rozmnožily natolik, že zaplavily celou Zeměkouli. Vaším úkolem ve hře Kill the Pacman bude redukovat počty Pacmanů. Hra obsahuje několik variant, přičemž v jedné z nich dostanete předem stanovený časový limit a plán, kolik Pacmanů zničit. Ostatní varianty vám nebudeme dopředu prozrazovat.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
58%
Hra - Monkey Pacman
Video se načítá

Klasický Pacman se dočkal již celé řady nových zpracování. Jedno z nich si můžete zahrát právě teď. Místo postavičky Pacmana však dostanete opici. V cestě vám nebudou stát duchové, ale roztomilé veverky. Sbírejte fialové puntíky a také bonusové banány. Celkem máte k dispozici tři životy, nenechte se proto chytit.

 
50%
Hra - Ben 10 Pacman
Video se načítá

Smíchejte dohromady seriál Ben 10 a hru Pacman a dostanete zajímavou směsici, kterou si můžete vyzkoušet v následující hře. Vyhýbejte se nebezpečným nepřátelským jednotkám a sbírejte barevné symboly. Na začátku hry máte pět životů, dávejte pozor, abyste o ně nepřišli. Hra obsahuje několik těžkých úrovní.

 
63%
Hra - Zelda - The Collecting of Pills
Video se načítá

Zelda je jednou z legendárních her, které měli možnost si zahrát starší ročníky na prvních počítačích. Vy si ji můžete vyzkoušet i v nové době díky následujícímu remaku. Dostanete na starost hlavního hrdinu, s nímž můžete pochodovat po mapě a sbíráte po cestě zrníčka a životy, přičemž se vyhýbáte nepřátelům.

 
49%
Hra - Basketball Collect
Video se načítá

Hra Basketball Collect je v podstatě variací na klasickou hru Pacman. S postavičkou se vydáte do herního světa, kde vaším jediným úkolem bude sbírání basketbalových míčů, které jsou poházené všude po cestách. Narozdíl od Pacmana proti sobě nemáte duchy, ale vaším jediným nepřítelem bude omezený časový limit.

 
75%
Hra - Pacma Fight
Video se načítá

Ve hře Pacma Fight používejte směrové šipky nebo klávesy W, A, S, D k pohybu. Mezerníkem střílejte po nepřátelských jednotkách. Shurikeny vám dovolují střílet na nepřátele. Cestou sbírejte bonusy, které vám obnoví ztracené zdraví. V každé úrovni se skrývají tajné poklady, jež vám mohou pomoci. Nikdy neskákejte přímo na hlavu nepřátel.

 
91%
Hra - Crazy Digger 2
Video se načítá

Mnoho zábavy přináší hra Crazy Digger 2. Musíte však prokázat jistě schopnosti. Do dalšího kola postoupíte v okamžiku, kdy sníte všechny krystaly na herní mapě. Nepřátel se zbavíte svržením předmětu. Tyto však mohou zabít i Vás.