Strategie

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
79%
Hra - Shop Empire 2
Video se načítá

Pokračování úspěšné online hry. Napadlo Vás někdy, že byste vlastnili své město a řídili celou jeho oranizaci? Postavte všechny obchody a zařízení, které lidi chtějí. Postavte například restauraci, supermarket nebo třeba lékárnu. Všechny tyto objekty lidé navštěvují. Máte na začátku určitý počet peněz, za které postavít budovy. Na konci dne se vše zhodnotí, a vy budete vědět, jak si vedete. Snažte se, aby vaše město co nejvíce prospěrovalo. Budovy můžete vylepšovat a další dostavovat.

 
78%
Hra - Jewels Hero
Video se načítá

Máme tu skvělou hru, ve které budete spojovat vždy 3 stejné symboly. Díky tomu získáte útok, obranu, životy či manu. Následně můžete bojovat s vaším nepřítelem.

 
78%
Hra - Farm Frenzy 3 Pizza Party
Video se načítá

Zkuste si zahrát 3. díl vaší oblíbené farmářské hry, kterou máte tak rádi! Jako vždy začnete s pěstováním trávníku a slepic. Později budete vyrábět i valstní produkty a odhánět divokou zvěř. Také se můžete těšit na spousty nových vylepšení, i některých zvířat.

 
77%
Hra - Cradle Of Egypt
Video se načítá

Stavíte rádi? Tak v této hře si můžete postavit celou vesnici! Potřebujete k tomu ale nějaké suroviny. Ty získáte tak, že budete hrát logickou mini hru, ve které musíte spojovat vždy 3 stejné symboly. Díky vyřešení mini hry, pak můžete získat potřebné suroviny pro stavbu Vaší osady.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
77%
Hra - Tentacle Wars 2
Video se načítá

Máme tu parádní strategii, ve které budete obsazovat cizí buňky. Pokud jsou buňky červené, tak jsou nepřátelské a budou se snažit obsadit i naopak vás. Šedá buňka je prázdná a dá se obsadit velmi rychle.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

77%
Hra - Farm Frenzy 1
Video se načítá

Kdo z vás má rád farmářské hry tak jistě ocení i tuto! Cílem je pěstovat různá zvířata a vyrábět své výrobky. Napřed vysázejte trávu, aby se vaše zvířata mohla pást a sem tam jí zalijte. Prodávejte přebytečné suroviny nebo chycené medvědy, kteří vám lezou na pozemek. Zvládnete zdolat každý level?

 
76%
Hra - Plant Tycoon
Video se načítá

Zahrajte si na zahrádkáře. Sázejte různé rostlinky a pečlivě se o ně starejte. Poté je prodejte za výhodnou cenu. Nezapomeňte odhánět motýli, kteří Vám znehodnocují rostliny. Hurá do zahradničení.

 
76%
Hra - Attraction City
Video se načítá

Ujmi se zábavního parku! Za peníze můžeš nakupovat nové atrakce. Hlavním cílem je učinit všechny návštěvníky šťastnými. Za určitý obnos si můžeš některé věci vylepšit. Vyber si vhodné budovy pro svůj park a začni kliknutím na možnost Start Day. Pokus se v pěti dnech naplnit přání všech zákazníků, aby neodcházeli zklamaní.

 
76%
Hra - Khan Kluay Kids
Video se načítá

Na planině se rozhořel velký boj. Z každé strany vychází větší či menší sloni a soupeří spolu. Platí pravidlo, že čím je slon větší, tím je silnější. Vítězí první hráč, který nasbírá určený počet bodů. Hra také může skončit až vyprší časový limit. Můžete hrát proti počítači nebo proti svému kamarádovi na jedné klávesnici.

 
75%
Hra - All My Gods
Video se načítá

Přinášíme vám skvělou strategii, ve které stavíte novou římskou osadu. Hra vás ze začátku provede, takže se nemusíte bát. Jakmile bude mít postavenou hlavní budovu, stany pro dělníky, pilu, rybáře, školu a hospodu, tak už nebudete dostávat žádné rady, pouze úkoly. Takže začněte určitě tím, že vystavíte nové školy, protože z nich vám jdou výzkumné body, za které můžete zkoumat. Hra nabízí tak široký výzkum postupů, technologií, bankovnictví, zemědělství, těžby a spoustu dalších. Je dobré mít i více pil a rybářů, později začnete stavět a obrábět i pole. Je důležité, abyste tyto budovy vylepšovali, protože jím tak zvýšíte produktivitu. Plňte úkoly od bohů a vystavte si nádherné římské město.

 
75%
Hra - Frenzy Airport
Video se načítá

Hra Frenzy Airport je zaměřena na hráče, kteří chtějí zjistit jak se řídí letiště. Musíte obsluhovat všechny klienty tak, aby nikdo nečekal příliš dlouho. Pokud se tak stane, je možné, že o zákazníky přijdete. Čím lepší bude Vaše práce, tím lepší bude i spokojenost zákazníků.

 
75%
Hra - Fionas Farm Center
Video se načítá

Práce na farmě je velmi náročná. Hra Fionas Farm Center Vám může pomoci ve vytvoření takové představy. Musíte si vypěstovat plodiny, které se stanou potravou pro zvířata. Zvířecí produkty jsou hlavním prodejním produktem. Dokážete se starat o všechna zvířata?

 

Jak fungují hry Strategie

U strategických her budete muset dopředu promyslet jak projet dané kolo nebo jak vyhrát bitvu. Je důležité promyslet opravdu každý krok a potom se držet daného postupu.Pokud ovšem daný plán nevychází, je třeba použít kritické myšlení a plán rychle změnit. Přece nechcete hrát celé kolo nebo dokonce hru od začátku!


Nejlepší strategie

Kingdom Rush Frontiers je skvělá strategie na principu tower defense hry. Další super strategie je Nob War: The Elves, ve které musíte obsazovat hrady se skupinou bojovníků. Poslední zmíněná hra je Pocket Creature PVP, ve které máte za úkol zabíjet příšerky. Za každé vyhrané kolo dostáváte peníze a můžete si kupovat a vylepšovat svoje příšerky.