Omalovánky

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
69%
Hra - Frozen Coloring Book
Video se načítá

Vybarvěte si známé portréty z filmu Frozen. Mezi nimi najdete Elsu sestru Annu a jejich kamarády.

 
69%
Hra - Horse & Unicorn Coloring Book
Video se načítá

Vybarvěte si krásnou omalovánku s rozmanitými druhy koní. Pokud danou barvu nenajdete v paletce, můžete si ji vytvořit.

 
68%
Hra - Easter Sunday Scenes
Video se načítá

Blíží se Velikonoce a tak si užijte pěknou tématickou omalovánku, ve které si budete moct vybrat ze dvou jarních obrázků a ty si podle své fantazie vymalovat. Kromě hlavní hrdinky, které dáte barvu vlasům i oblečení na obrázcích najdete typické symboly jara jako jsou vajíška, zajíčci a rozkvetlé kytičky :)

 
68%
Hra - Barbie In Rock'n Royals Fashion Design Sketchbook
Video se načítá

Barbie se chystá na koncert a vaším úkolem je ji správně obléknout a vybrat její barvy oblečení, které by se k ní hodily. Tak směle do toho.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
67%
Hra - Monster High Quiz
Video se načítá

Hrdinové z Monster High si pro vás připravili menší kvíz a několik úkolů. Dokážete vyplnit všechny správné?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

66%
Hra - Vánoční malování
Video se načítá

Co je super na této on-line omalovánce pro dívky? Nestačí jen třikrát kliknout, aby byla vymalovaná. Vybarvit jeden obrázek ti chvilku zabere. A není tu jen jeden. Navíc si ty obrázky můžeš vytisknout i před vybarvenínm a vymalovat je pastelkami.

 
66%
Hra - Cat Mouse Paint
Video se načítá

Tahle super on-line hra je omalovánka. Najdete v ní pět krásných pozadí. Je tu taky možnost do obrázku vložit krásná razítka. Pestrobarevné barvičky jsou samozřejmostí. Zkuste si vymalovat všech 5 obrázků a orazítkovat je.

 
66%
Hra - Harry Potter Online Coloring Page
Video se načítá

Vybarvěte tento černobílý obrázek, na kterém je Harry Potter. Barvy najdete na pravé straně.

 
66%
Hra - Vivo Kitty
Video se načítá

Zahrajte se s kočičkou Vivo, která si pro vás připravila zajímavé hry. mezi nimi jsou například pexeso nebo puzzle. Podaří se vám zvítězit v každém kole?

 
64%
Hra - Kids Coloring Book
Video se načítá

Zabavte se a vybarvěte si jeden ze zajímavých obrázků a použijte barvy, jaké chcete.

 
64%
Hra - Cinderella Coloring
Video se načítá

Udělej z těchto smutných obrázků krásné a originální, vyber si jeden obrázek a maluj podle svého stylu!

 
63%
Hra - Thanksgiving Colouri
Video se načítá

Konečně superhra pro začínající malíře! Vybete si pěkný obrázek k vybarvení a pusťte svou barevnou fantazii z uzdy. Je libo velkého krocana, pirátskou loď nebo zátiší s ovocem? V nabídce je celá řada dalších námětů.