Omalovánky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

74%
Hra - Tom and Angela Coloring
Video se načítá

V knize obrázků si můžeš vybrat ten, který se Ti bude nejvíce líbit. Poté je třeba namočit štětec a můžete si jej vybarvit podle vlastních představ.

 
74%
Hra - Glitter Force Coloring Game
Video se načítá

Vymalujte si krásnou omalovánku, na níž uvidíte různé postavičky bez barev. Vaším úkolem je, abyste jim jednotlivé barvy vybrali. Tak směle do toho.

 
74%
Hra - Ice Kingdom Coloring Book
Video se načítá

Jednoduchá hra, ve které si vyberete obrázek, který budete chtít následně vymalovat.

 
73%
Hra - Vymaluj panenku
Video se načítá

Jednoduchá omalovánka s jasným zadáním - vymaluj tuto roztomilou panenku hezkými barvičkami. Dej se do práce a užij si super zábavu.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
71%
Hra - Monster High Coloring
Video se načítá

Příšerky ze střední školy jsou tady v další ze skvělých her, kde jsou hlavními hrdinkami. Pokud si rádi vymalováváte, ale nebaví Vás pořád měnit pastelky, vyzkoušejte si takové vymalovánky na svém počítači. Vždy jen jednoduchým kliknutím změníte barvu na štětci a můžete pokračovat. vybarvěte si svou postavu jak jen chcete. Nebojte se výrazných a divokých kombinací barev.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
71%
Hra - Color Witch
Video se načítá

Vybarvěte si i vy krásný obrázek s postavičkami Witch. Vybarvit je můžete podľa danej předlohy.

 
71%
Hra - Monster High Coloring Draculaura
Video se načítá

Vybarvi si podle vlastních představ hrdinku Draculauru, která vypadá bez barev jakoby ji netěšil svět. Díky tvé fantazii může znovu ožít a začít zářit.

 
71%
Hra - Easter Eggs Coloring
Video se načítá

V této velikonoční hře bude vaším úkolem vybarvovat velikonoční vajíčka. Na výběr budete mít množství barev, takže výsledek závisí jen na vaší kreativitě. Kromě toho můžete do obrázku vložit například libovolný text.

 
70%
Hra - Stpatrick Coloring
Video se načítá

Jestli jsi se někdy zajímala o Irsko, tak jsi dozajista slyšela o Leprikonech. Skřítcích, jež nadevše milují zlato a mají ho schované všude po lese. V těcho krásných on-line omalovánkách najdeš spousty obrázků s jejich motivem. Vytiskni si svůj výtvor, nebo jen návrh pana malíře a vybarvi si ho pastlekami.

 
70%
Hra - Pokemon omalovánka
Video se načítá

Hra Pokemon omalovánka je zaměřena zejména na nejmenší děti. Je velice jednoduchá, jak po stránce ovládání, tak po stránce grafické. Jak už samotný název hry napovídá, jedná se klasické omalovánky v pravém slova smyslu, tentokrát však v elektronické podobě. Hra zaujme hlavně fanoušky oblíbeného dětského seriálu Pokemon.

 
70%
Hra - Dot A Pix
Video se načítá

Otestujete si svůj postřeh a bystrost na této spojovačce, která Vás určitě pobaví. Hra se ovládá naprosto jednoduše, pouze myší klikáte na tečky a spojujete, jakmile najedete myší na danou tečku, kterou chcete spojit, tak chvilku vydržte, až se číslo zvýrazní. Kdyby, jste udělali chybu tak se dá pohyb jednoduše vrátit, když kliknete v horní části na šipku. Tak neváhejte a zkuste si zahrát.

 
70%
Hra - 4th Of July Cake Surprise
Video se načítá

Připravte krásné přání, oblečení a ozdobte dort na 4 července. Podaří se vám všechno připravit?