Naučné

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
77%
Hra - Who Wants One Million?
Video se načítá

Chcete být milionářem? Znáte tuto populární vědomostní hru, kterou jeden čas vysílala nejmenovaná česká komerční televize? Pokud ano, tak vám přinášíme její anglickou verzi. Musíte správně odpovědět na patnáct otázek, pokud chcete dosáhnout na nejvyšší výhru. Máte k dispozici celkem tři nápovědy, které můžete využít.

 
77%
Hra - 60 Second Quiz
Video se načítá

Ve hře 60 Second Quiz si prověříte dokonale svůj postřeh i znalosti. Test je velmi dobrý a prokáže Vaše kompletní znalosti. Samozřejmě nemáte mnoho času na přemýšlení, protože jste limitování 60 sekundami. Dokážete odpovědět na všechno dobře?

 
77%
Hra - The Crossword Game v1.0
Video se načítá

Pokud máte rádi osmisměrky tak si určitě užijete i tuto. Vaším úkolem bude hledat slova, která máte zadaná v levé části obrazovky. Hra je celá v angličtině, takže někdy to může být i problém. Podaří se vám zdolat všechny levely ve všech obtížnostech?

 
77%
Hra - Word Search Game Play 87
Video se načítá

Zvládnete najít několik anglických slovíček v této hře? Tak se o tom přesvědčte, jak jste všímaví.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
76%
Hra - Little Mix Quiz
Video se načítá

Little Mix je známá dívčí hudební skupina z Velké Británie. V tomto krátkém kvízu si budete moct otestovat vaše znalosti o této skupině.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

75%
Hra - Musical Worms
Video se načítá

Červíci mají hudební talent. Klikejte na písmena, abyste správně vyhláskovali slovo. V první úrovni vás bude hra navigovat, ve druhé úrovni najeďte na obrázek Clue a nechte červíky, aby vám napověděli. Jakmile slovo vyhláskujete, můžete sledovat červí kapelu, jak vám zazpívá vlastní písničku. Hru je dobré hrát se zapnutým zvukem.

 
75%
Hra - Jinx Chaos
Video se načítá

Ve hře Jinx Chaos si nejprve zvolte téma. Na výběr máte oceán a džungli. Vaším úkolem bude přesouvat určené předměty do správných míst. Na dokončení každého kola máte celkem šedesát vteřin. Dokončete úspěšně všech pět kol, abyste zvítězili v celé hře. Postupem času se hra neustále ztěžuje, proto buďte rychlí a přesní!

 
75%
Hra - Bingo with Dora
Video se načítá

Zahraj si s Dorou bingo! Vyber si hrací kartu a Dora ti bude losovat z krabice obrázky, které ti ještě hezky popíše, aby ses něco přiučil. Vylosuje-li předmět vyobrazený na tvé kartě, označ ho tím, že na něj klikneš myší. Nebudeš-li předmět na kartě mít, poklikej na krabici a Dora vylosuje obrázek jiný. Až vyplníš celou svou kartu, jsi vítěz!

 
75%
Hra - Flags of the World
Video se načítá

Pokud si nepamatujete vlajky států a nebo naopak se o to zajímáte a chcete si je procvičit, tak si zahrejte tuto hru. Paní učitelka ze zeměpisu bude jedině ráda, zjistí-li, že se při hrách i učíte. Na obrazovce se Vám bude objevovat název státu a kolem něj ude obíhat několik vlajek. Vaším úkolem je co nejrychlej přiřadit název státu ke správné vlajce.

 
75%
Hra - Rapidmath
Video se načítá

Zahrajte si skvělou hru, kde budete plnit matematické příklady. Na plnění příkladů máte pouze omezený čas a úspěšným vyplněním získáte další.

 
75%
Hra - Dress Up Math
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem obléct ženu tak, aby se vlezla do cenové relace. Dokážete se pokaždé trefit?

 
75%
Hra - Princess Adventure
Video se načítá

Princezny by chtěli jít na cestu kolem světa, avšak předtím, než se na ni vydají musí poznat všechny kontinenty. Pomozte jim je najít na mapě a přiřaďte k nim i typická zvířata, aby se na cestu mohli vydat.

 

Jak fungují hry Naučné

Máte rádi hry, ale chcete se u toho něco naučit? Pak jste v té správné kategorii. Učení se hrou je strategie už velmi dlouho známá a používaná po celém světě. Je známo, že člověk si mnohem lépe pamatuje věci, pokud není ve stresovém prostředí a u online her snad nemá stres snad nikdo, že?


Nejlepší naučné hry

Pokud vás zajímá biologie, tak vád určitě bude bavit hra Cellcraft, ve které se naučíte spoustu věcí o buňkách a virech. Pokud vás zajímá lidské tělo, tak doporučuji skvěle zpracovanou hru Virtual Knee Surgery, kde si zkusíte operaci kolena. Pokud vás spíše zajímají logické hádanky, tak můžete zkusit hru Mystery IQ test, ve které budete provázet hlavního hrdinu přes různé místnosti plné hádanek.