Monster High

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
92%
Hra - Monster High Clawd Wolf Dress Up
Video se načítá

Oblečte Clawdeho z Monster High a vyberte mu nový účes, který můžete barvit, oblečení a zajímavé doplňky, aby se dívkám líbil.

 
92%
Hra - Monster High Venus McFlytrap I Love Fashion
Video se načítá

Venus se ráda obléká a miluje moderní kousky. Pomoz jí i tentokrát s výběrem oblečení.

 
92%
Hra - Catty Noir Real Makeover
Video se načítá

Je tady makeover pro Catty Noir z Monster High! Je potřeba správně nanést všechny krémy a pleťové masky, abys mohla poté Catty krásně nalíčit a obléci. Jak bude vypadat na konci?

 
92%
Hra - Monster High Abbey Bominable Dress Up
Video se načítá

Obleč si Abbey Bominable z Monster High. Ohákni ji do zimního oblečení se spoustou kožešin a zateplení. Protože je z Monster High, tak jí zima není, ale zato ví, co jí sluší!

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
92%
Hra - Monster High Design Studio
Video se načítá

Clawdeen by potřebovala nové šaty do školy nebo na ples. Pomozte jí s návrhem, šitím a finálním zdobením. Budou ty nejkrásnější, které viděla?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

92%
Hra - Monster High Luna Mothews Dress Up
Video se načítá

Pomozte mladé Lune s výběrem krásného oblečení a doplňků, aby ve výběru neudělala chybu.

 
92%
Hra - Monster High Gloom n' Bloom Catrine DeMew
Video se načítá

Catrine se má zúčastnit narozeninové oslavy své kamarádky pro kterou nese nádhernou kytičky. Pomozte jí s výběrem oblečení as výběrem doplňků.

 
92%
Hra - Monster High Isi Dawndancer Dress Up
Video se načítá

Isi potřebuje nové moderní šaty a to nejen do školy. vyberte jí něco hezkého v hipster stylu, aby se k ní hodilo. Příjemnou zábavu.

 
91%
Hra - Lagoona Monster High
Video se načítá

Máš rád módu a třeba i extravagantní? V této hře se staneš designérkou monstra od laguny, který má ale až na drobné detaily podobu krásné dívky. Vyber jí účes, make-up, oblečení, boty a doplňky a udělej z ní neodolatelnou vodní vílu! V šatníku toho má dostatek , tak popusť uzdu své fantazii a udělej ji co nejkrásnější!

 
91%
Hra - Clawdeen Wolfs Howlin Makeover
Video se načítá

Mladá vlkodlačí studentka ze strašidelné střední školy Monster High se jmenuje Clawdeen Wolfová a v následující hře se můžeš postarat o úpravu jejího zevnějšku. Clawdeen se o sebe ráda náležitě stará, ale tentokrát se rozhodla svěřit se do tvojí péče. Tvým úkolem bude postarat se kompletně o její vzhled.

 
91%
Hra - Frankie Stein Hairstyles
Video se načítá

Pro všechny milovnice seriálu Monster High je tady super hra s Frankie Stein v hlavní roli. Nebudete ji ovšem tentokrát jen oblékat, ale uplatníte své kadeřnické schopnosti. Nejprve jí budte muset vlasy umýt, aplikovat balzám i masku, vlasy vyfoukat i učeat a pak můžete začít s kreativním výběrewm toho nejlepšího účesu a barvy. Nakonec na Vás čeká volba oblečení, doplňků a make upu. Tak si to pořádně užijte :)

 
91%
Hra - Monster High Twins Babysitter
Video se načítá

Hlídání dětí je běžný způsob, jak si o prázdninách přivydělat pro spoustu studentek. Ani žačky strašidelné střední školy Monster High nejsou vyjímkou. Pomůžete jedné z nich postarat se hned o dvě malá dvojčátka? Postupně je vykoupejte, nakrmte, hrejte si s nimi,... A nezapomeňte, že chlapeček i holčička musejí být pořád co nejšťastnější ;)