Monkey GO Happy

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 16
Video se načítá

Pomozte smutné opičce najít všechny mince pro nevrlého skřeta. Pokud je všechny najdete, tak skřet zmizí a opička bude opět šťastná.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 51
Video se načítá

Pomůžete opičce na cizí planetě? Hlavním úkolem je pomoci mimozemšťanovi, který se nemůže začlenit mezi ostatní, protože má jinou barvu. Než však najdete sprej s barvou, budete muset najít několik kamenů pro astronauta, který je musí odvézt na výzkumnou stanici. Také budete muset sehnat kost pro psa v obleku pro kosmonauty.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 53
Video se načítá

Máme tu další parádní hru, ve které musíte pomoci smutné opičce. Tentokrát je opička uvězněna ve strašidelném hradu a vy ji musíte pomoci ven. Hlavním úkolem je zbavit se šaška, kterému musíte přinést kartu s žolíkem. Také budete muset vyřešit několik hádanek a dostat se přes ostatní příšery.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 90
Video se načítá

Další výborné pokračování naší populární adventury s opičkami je zde. Opičky se poztráceli v chatě a jen ty jejich můžeš všechny zachránit, ale nebude to jednoduché, mají na tebe připraveny těžké hlavolamy.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 41
Video se načítá

Pokud budete chtít rozesmát opičku, musíte najít tajemnou masku, kterou po vás chce domorodý cizinec. Pro masku se musíte vydat do tajemné jeskyně, kde musíte překonat dva vchody. Jeden jde lehce. K druhému se však musíte prosekat mačetou, kterou získáte od piráta. Jakmile se prosekáte k v chodu, musíte zadat správnou kombinaci symbolů. Nakonec zvolíte správný vzhled válečníka a dostanete se k masce.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 48
Video se načítá

Máme tu parádní díl opiček, ve kterém se budete snažit dostat rytíře na koni do jeho hradu. K tomu budete potřebovat spustit padací most. Než se tak však stane, budete muset najít meč a několik drahokamů. Také budete muset vyřešit hádanku se zvířaty.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 63
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude dostat se do jeskyně a otevřít vstup do skály. Pokud se vám to povede, opička bude opět šťastná. Budete však muset vyluštit několik hádanek, sehnat kamínky pro příšerku nebo letecké brýle pro mouchu.

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 28
Video se načítá

Pomůžete klaunovi získat zpět jeho ztracený deštník? Ten je nejspíše ukrytý ve věži, kam však cestu střeží nebezpečný rytíř.

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 32
Video se načítá

Opička je smutná, protože tučňák nemůže sehnat rybu. Vy mu však můžete pomoci. Stačí splnit všechny úkoly.

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 42
Video se načítá

Opička potřebuje najít zlatou hvězdu na korunu vánočního stromu, pokud se vám to podaří, bude opět šťastná. Předtím však budete muset získat světýlka na ozdobení stromečku. Také budete muset sehnat sněhové vločky pro ledovou královnu nebo brusle pro smutného chlapce na ledu. Ďábel po vás zase bude požadovat vidle!

 
78%
Hra - Monkey go happy
Video se načítá

Hra Monkey Go Happy 1 je jedním slovem bláznivá. Vaším úkolem je v každém kole nějakým způsobem rozesmát uplakanou a smutnou opičku. Obtížnost se různě liší, ale vždy po chvilce námahy se zaručeně objeví očekávaný výsledek. Úroveň obtížnosti hry si můžete nastavit ve třech úrovních v levém horním rohu hry. Ze série Monkey Go Happy tu máme celou řadu her - Marathon 1Marathon 2 a velmi oblíbený díl Monkey Go Happy 5.

 
78%
Hra - Monkey GO Happy Valentines
Video se načítá

Opět si budeme moci zahrát super hru se smutnými opičkami, které je potřeba rozesmát. Tentokrát budete pomáhat zamilovaným párům v jejich lásce a přitom posbírat i všechny králíčky.

 

Jak fungují hry Monkey GO Happy

asd