Malá mořská víla

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Mermaid Show
Video se načítá

Ve hře Mermaid Show dostaneš jedinečnou možnost stát se mořskou pannou. Tvým úkolem bude bavit lidi, kteří se na tebe přijdou dívat a bavit je budeš tak, že budeš plnit nejrůznější úkoly. Podaří se ti vytvořit nadšené publikum?

 
75%
Hra - Underwater Odyssey Of the Little Mermaid
Video se načítá

Ve hře Underwater Odyssey of the Little Mermaid budeš mít za úkol pomoct malé mořské víle najít různé předměty ukryté na hladině oceánu a poté pomoct posbírat odpadky u břehu. Ale pozor - na vše budeš mít pouze omezený čas!

 
85%
Hra - Mermaid Princess Html5
Video se načítá

Mermaid Princess je skvělá hra, kde bude tvým úkolem pomoct malé mořské víle s vybráním krásného oblečení a šperků, ale také s vedením podmořské nemocnice, kde budeš léčit různé rybky nebo s vyčištěním oceánu.

 
80%
Hra - Princess Beauty Pageant
Video se načítá

Tři princezny se rozhodly, že se zúčastní soutěže krásy. Pomoz Else, Malé mořské víle a Belle ve hře Princess Beauty Pageant vybrat nejlepší možné oblečení a nechat pak porotu, ať vybere tu nejhezší z nich.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Mermaid Home Recovery

Chudák malá mořská víla utrpěla při svém putování po moři bolestivé zranění. Vrátila se tedy domů a zavolala tebe jakožto nejlepšího doktora v kraji, aby jsi jí ošetřil. Pomůžeš chudince víle? Nejdříve jí udělej pohodlí, ošetři jí všechny rány a postarej se o to, aby víla byla opět šťastná a veselá.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Mermaid Fashion

Oblékněte naše krásné vodní víly do roztomilých oblečků a udělejte jim vkusný makeup tak, aby se všem libily.

 

Jak fungují hry Malá mořská víla

Malá mořská víla, v Disneyho princeznách ji ale spíše najdete jako Ariel, je romantický příběh o mořské víle, která se zamiluje do prince na zemi. Na rozdíl od Disney verze je ale původní verze o něco méně veselá. Hans Christian Andersem vymyslel Malé mořské víle trošku jiný osud. V původní verzi jde o neopětovanou lásku, která bude stát malou mořskou vílu život. Aby se smrti vyhnula, může víla zabít novomanželský pár. Ta se ale rozhodne je nezabít a s východem slunce skočí do vody. V ten moment se z ní stane Sestra vzduchu a po 300 let musí pomáhat lidem.

Nejlepší hry s malou mořskou vílou

Ve hře Ariel Mermaid Dress Design bude tvým úkolem pomoct malé mořské víle s přípravou šatů, aby mohla okouzlit prince. Nejdříve ji pomůžeš vybrat vzor, poté ji změříš, poté navrhneš a vystřihneš šaty a nakonec jse ušiješ a vybereš Ariel krásný účes. Ve hře Ariel's Princess Makeover ji pro změnu pomůžeš s makeoverem obličeje. Aby byla co nejkrásnější, bude ariel potřebovat předělat obličej a pomoct s makeupem. Nakonec ji ještě ve hře Princess Ariel Heal and Spa dopřej tolik potřebné spa a poté už bude Ariel připravená oslnit prince. A kdo ví, třeba se princ nakonec zamiluje do ní.