Lakování nehtů

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

81%
Hra - Sweet Nail
Video se načítá

Ve hře Sweet Nail můžete jako manikérka vytvářet opravdu úžasné nehtíky. Své zákazníci nabídněte občerstvení a pusťte se do práce. Vyberte správný tvar nehtů, nalakujte různými laky a začněte zdobit. Vybírat můžete různé vzory, barevné kamínky, třpytky, růžičky a perličky. Na závěr nezapomeňte své dílko vyfotografovat.

 
81%
Hra - Stylin' Stuff Manicure
Video se načítá

Lakování nehtů je pro mnoho žen velmi důležitou známkou udržovanosti. Vašim úkolem je nalakovat dívce nehty. Můžete určit délku, barvu a tvar. Pokud se Vám základní nabídka nebude líbit, klikněte na průhledný lak a vyberte si.

 
81%
Hra - Elsa Christmas Manicure
Video se načítá

Elsa se připravuje na Vánoce opravdu pečlivě, což zahrnuje i péči o její nehty. Dokážete jí pomoci s jejich úpravou a také následným nalakováním a výběrem těch správných doplňků. Uvolněte svoji fantazii a jistě se dílko podaří.

 
81%
Hra - Superb Pedicure Nail Salon
Video se načítá

Upravte nehty zákaznici a upravte jejich nejlepší jak víte. Nejdříve se pustíte do pedikúry a následně pak do zdobení a lakování. Příjemnou zábavu.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Nail Studio Beach Design
Video se načítá

Nalakujte této slečně její zanedbané nehty. Předtím je musíte očistit a upravit. Bude s nimi po úpravě spokojená?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Puppy Nail Salon
Video se načítá

V této hře budete mít na výběr jedno ze tří štěňátek. Po výběru mu tlapku očistíte, vyberete dekorace a nakonec i oblečení a doplňky.

 
80%
Hra - Baby Barbie Kawaii Nails
Video se načítá

Péče o nehty je důležitá a někdy také náročná. Pokuste se pomoci mladé dívce, která potřebuje upravit nehty a také je originálně nalakovat. Bude to chtít trochu představivosti a hlavně péče. Cílem je vytvoření originálního motivu.

 
79%
Hra - Rihanna oblíkačka
Video se načítá

Barbados je malé ostrovní království, které nemá ani 300 000 obyvatel. Přesto se v této maličké zemi narodila jedna z nejznámějších současných zpěvaček - Rihanna. V této hře si můžete s Rihannou pohrát do sytosti. Máte možnost ji obléknout, stejně tak jako jí můžete nalíčit a upravit účes. Restart se provádí tlačítkem Reset.

 
79%
Hra - Anna Nails Spa
Video se načítá

Anna chce novou manikuru a vybrala si na to vás. Nejdříve její ruce očistíte a pak vyberete pěkný lak a doplňky. Příjemnou zábavu.

 
78%
Hra - Wedding Nails Decor
Video se načítá

Ve hře Wedding Nails Decor musíš připravit nevěstu na její šťastný den! Tentokrát však nejde o výběr svatebních šatů a doplňků, ale musíš jí precizně upravit nehty! Nehty jsou odrazem člověka a proto je velmi důležité, abys vytvořila ty nejkrásnější nehty! Nalakuj je a ozdob! Popusť uzdu své fantazii a získej nejvyšší možný počet bodů!

 
78%
Hra - Santa Baby Girl
Video se načítá

Dokonce i Santova dcera se stará o svůj zevnějšek, a proto navštívila vaše lázně. Chce zábaly na záda, udělat manikúru, vybrat pěkný make-up a poradit s oblečením. Dokážete ji přeměnit na krásku?

 
78%
Hra - Doctor Frozen Elsa Hand
Video se načítá

Dokážete si poradit se všemi zraněními, které utrpěla Elsa v přírodě? Vytahejte všechny krystalky ledu, desinfikujte rány a samozřejmě si poraďte také s lakováním nehtů a celkovou úpravou rukou.