Krása a móda

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

76%
Hra - Winter Makeup
Video se načítá

Zima je stále tady a kromě sněhu je i obdobím různých plesů a večírků. Vaším úkolem v této hře je vytvořit jedinečný vzhled tím, že budete kombinovat mnoho různých stylových možností aby se dívka mohla stát hvězdou na nadcházejícím večírku!

 
88%
Hra - Legendary Fashion: Cleopatra
Video se načítá

V této hře se s námi vydáte do starobylého Egypta a objevíte krásný příběh Kleopatry. Připojte se ke královně legendární módy a aplikujte jí perfektní make-up, vyhrajte si s kombinací oblečení a objevte všechny druhy egyptského oblečení!

 
84%
Hra - Top Model Sisters
Video se načítá

Elsa a Anna se chtějí stát nejlepšími modelkami! Vaším úkolem je vybrat jim šaty a připravit je tak, aby uspěly. Kdo je nejkrásnější dívka? Záleží to jen na vás! Bavte se hraním nové perfektní hry s názvem Top Model Sisters!

 
75%
Hra - Princess Style Vlog: OMG WEDDING!
Video se načítá

Jaké překvapení! Princezna se vdává. Pomozte jí a jejím družičkám, aby se oblékly a také s krásným make-upem! Udělejte princezně tento den nejkrásnější den v jejím životě. Pokud máte rádi oblíkačky a princezny, pak je hra Princess Style Vlog: OMG WEDDING určena právě vám!

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
33%
Hra - 2018 New Fashion Look
Video se načítá

Princezny chtějí změnit svůj vzhled pro rok 2018. Pomozte jim vytvořit krásné oblečení a možná si v letošním roce najdou lásku svých snů! Bavte se hraním nové perfektní hry s názvem 2018 New Fashion Look!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
50%
Hra - Princess Night out in Hollywood
Video se načítá

Je víkend a čas jít ven. V Hollywoodu je mnoho zajímavých míst, kam se vydat. Najděte pro tuto jedinečnou příležitost perfektní oblečení pro princezny, aby si noční party po Hollywoodu mohly co nejvíce užít!

 
91%
Hra - Barbara and Friends Fairy Party
Video se načítá

Brzy začne velká a skvělá párty. Barbara je opravdu nadšená, že ji také pozvali a chce vypadat báječně. Pomozte jí prosím získat správný make-up, oblečení, účes a další doplňky, aby vypadala skvěle na večírku.

 
89%
Hra - Dream Careers for Princesses
Video se načítá

Princezny mají rády šaty, módu a oblékání. Každá princezna má různé možnosti, jak se krásně obléct. Která bude nakonec ta nejkrásnější? Záleží jen na vás. Užijte si hraní perfektní hry Dream Careers for Princesses!

 
93%
Hra - Princess Tandem
Video se načítá

I když se to nezdá, tak jaro přichází. A co můžete být na jaře zábavnější, než jít na kolo se svými přáteli? Slunce svítí, ptáci zpívají a vše začíná kvést. Oblečte princezny na jejich tandemové turné!

 
82%
Hra - Jessie's DIY Nails Spa
Video se načítá

Jessie si ráda upravuje nehty ve svém salónu a teď potřebuje pomoct. Postaráš se o to, aby její nehty byly nádherné? Vyzkoušej si, jaké to je být nehtovou manikérkou v nové hře Jessie's DIY Nail Spa.

 
86%
Hra - Snow White Fairytale Dress Up
Video se načítá

Víte jak vlastně vypadá Sněhurka? Má modré nebo hnědé oči? Jakou rtěnku používá? A jaké šaty nosí? Povolte uzdu fantazii a ztvárněte Sněhurku podle sebe v nové hře Snow White Fairytale Dress Up!

 
58%
Hra - Fashion DOs and DON'Ts
Video se načítá

Pomůžeš Amandě vybrat oblečení do šatníku? Své staré oblečení dala na charitu a potřebuje teď tvoji pomoc. Na nákup máš přidělené peníze a neměla bys kupovat nic, co se Amandě nelíbí. Dokážeš Amandě vybrat oblečení tak, aby byla spokojené?