Krása a móda

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Dolly Wedding Runway
Video se načítá

Kamarádky Tris a Dove hledají co nejvíce okouzlující svatební oblečení a spoléhají na vás, že jim pomůžete. Otevřete krabice a získejte úžasné šaty, boty a doplňky. Vytvořte elegantní svatební vzhled pro Dove a pak najděte elegantní kombinaci i pro Tris. Snažte se dosáhnout skóre 5 hvězdiček za oblečení!

 
81%
Hra - Princesses Hit 3 Parties a Night
Video se načítá

Princezny Elsa a Jasmina se připravují na velkou noc - zažijí 3 párty za jedinou noc. Budou proto potřebovat vaši pomoc, aby na všech vypadaly co nejlépe a na každou budou potřebovat jiné oblečení. Vychutnejte si zábavu a módu v nové perfektní hře s názvem Princesses Hit 3 Parties a Night!

 
84%
Hra - Princesses Street Fashion Shopping
Video se načítá

Princezny potřebují obnovit svůj šatník a tentokrát se chtějí zaměřit na oblíbeného street fashion trendu. Připojte se k princeznám v jejich nákupním dobrodružství a pomozte jim s výběrem. Nakupte perfektní oblečení a pak si užijte oblékání!

 
87%
Hra - Amber Nerdy Vs Trendy
Video se načítá

Amber je jak nerdy, tak i trendy. Někdy se ráda obléká jako studentka a jindy ráda vypadá jako módní diva. Připojte se k této hezké dívce v jedné z nejroztomilejších oblíkaček a vyberte jí nejlepší vzhled! Můžete vyzkoušet nerdy oblečení s jednoduchým doplňkem nebo některé trendy oblečení s fantastickým účesem. Kombinujte tyto dva styly pro perfektní vzhled!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Cover Girl Real Makeover
Video se načítá

Vytvořte jedinečné styly oblečení pro ikonu módy, která se objeví na obálce módního časopisu! Zahrajte si s různými kombinacemi oblečení, vytvořte krásný make-up, který bude ladit s oblečením. Nakonec, jako odborný grafik, vyberte finální vzhled nového čísla módního časopisu!

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

66%
Hra - Paris Fashions Week
Video se načítá

Připojte se k Audrey, Victorii a Yuki na jejich úžasné cestě po Pařížském módním týdnu. Připravte se na to, že budete ohromeni designéry, modely a trendy v módě. Pomozte dívkám obléci se pro tuto jedinečnou příležitost.

 
88%
Hra - Annie Dress Design
Video se načítá

Pomozte Anně navrhnout perfektní šaty. Začněte výběrem designu šatů - ramen, horního dílu, opasku a sukně. Pak vyberte perfektní barvu pro každou příležitost. Nakonec je potřeba pomoci jí navržené šaty ušít. Bavte se navrhováním perfektních šatů s princeznou Annou!

 
87%
Hra - Elsa vs Rapunzel Fashion Game
Video se načítá

Elsa a Locika jsou velké kamarádky, ale zároveň jsou velmi soutěživé. Které z nich to víc sluší? To zjistí jen v jejich malé soutěži krásy! Vyberte pro obě princezny účes, k němu vhodné oblečení a na konec i módní doplňky. Poté, co zjistíte, kolik dostala každá z nich bodů, je ve druhém kole nutné je obě nalíčit. Celkovou vítězkou se stane ta, která v obou kolech získá více bodů.

 
80%
Hra - Princesses at Royal College
Video se načítá

Slyšeli jste o Royal College? Je to nejhezčí místo pro studium na celém světě! Protože se zde kromě běžných předmětů obvyklých na vysoké škole dívky hodně naučí i o stylu a módě. Připojte se ke sdružení Royal College a zapojte se do každodenního života ve škole!

 
87%
Hra - Rachel Meetings on a Rush
Video se načítá

Jako moderní a zaměstnaná žena máte spoustu obchodních setkání, kterých se musíte zúčastnit. Pokud váš program nemá perfektní načasování, můžete si je nechat ujít. Pomozte Locice v této oblékací hře najít tři vhodné oblečení pro tři různé schůzky, které bude mít za jeden den.

 
85%
Hra - Olivia Real Haircuts
Video se načítá

Olivia chce změnit svůj vzhled! Pomozte jí najít účes, který jí opravdu vyhovuje. Ostříhejte jí vlasy, natáčejte je, narovnejte je, nebo zbarvěte dle libosti, dokud nenajdete perfektní kombinaci. Užijte si hraní nové perfektní hry s názvem Olivia Real Haircuts!

 
87%
Hra - Audrey Steampunk Fashion

Audrey chce mít nový styl - Steampunk! Vyzkoušejte tento úžasný módní styl inspirovaný viktoriánskou dobou. Vyzkoušejte různé steampunkové styly a vyberte si ten, který Audrey bude nejvíce slušet! Užijte si hraní hry Audrey Steampunk Fashion!