Tučňáci

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

81%
Hra - Poke the Penguin
Video se načítá

Nezlobte tučňáka! Nikdy nevíte, co by takový naštvaný tučňák mohl udělat. V této hře máte k dispozici malého tučňáka a ruku v rukavici. Pokud budete klikat na tučňáka a šťouchat do něho, určitě můžete očekávat nějakou divokou reakci. Hra má několik možných ukončení, můžete si ji proto zkusit zahrát vícekrát.

 
87%
Hra - Penguins Can Fly
Video se načítá

Skákejte s veselým malým tučňákem! Malý tučňák se snaží dostat do výšky. Cestou mu pomáhejte sbírat ryby a penízky. Skákejte po připravených ledových plošinkách. Na konci každé úrovně si budete za získané peníze pořídit nové předměty, které vám budou v dalších kolech pomáhat. Čím dříve úroveň dokončíte, tím více bodů si připíšete.

 
66%
Hra - Ice Pond Tournament
Video se načítá

Turnaj na zamrzlém rybníku je tady! V hlavní úloze se představí tučňák. Používejte směrové šipky pro pohyb, mezerník slouží k interakci (vybrat si místo k rybaření, mluvit s někým, dostat se do menu). Jakmile hodíte prut do vody, musíte počkat, až se vám chytí ryba. To poznáte podle toho, že se vám prut bude hýbat. Vytáhněte rybu!

 
91%
Hra - Yeti Snowball
Video se načítá

Tato zábavná odpočinková hra ti skvěle zkrátí dlouhou chvíli. Je to jednoduché, jsi Yeti ve zasněžené pustině, a tak se bavíš vlastními zimními sporty. Tvým nejoblíbenějším je sjezdování po svazích, ale na místo lyží se držíš na obrovské sněhové kouli. Povrch ale není celistvý, a tak musíš při tomto extrémním sportu přeskakovat trhliny v zemi, které jsou vždy označené značkou. Tak buď pohotový, včas vyskakuj a získej tak nejvyšší skóre.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
97%
Hra - Yeti Sports - Albatros Overload
Video se načítá

Oblíbená série Yeti Sports má na svém kontě již několik výborných dílů. Tentokrát si zahrajete s tučňáky a albatrosy. Prvním kliknutím hodíte tučňáka k albatrosovi. Každým dalším kliknutím bude albatros mávat křídly. Cílem hry je odnést tučňáka, co nejdál to půjde. Nelétejte příliš vysoko, vanou tam nebezpečné větry.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
68%
Hra - Yetisports 1
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Jedna z prvních her, které v sérii Yerisports vyšly, přichází na obrazovky vašich počítačů. Máte celkový počet pěti pokusů, během kterých musíte odpálit tučňáka, co nejdále to jen půjde. Konečné skóre se vám vypočítá jednoduchým součtem všech vzdáleností, do nichž tučňáka odpálíte. Připravit, pozor, start!

 
90%
Hra - Yeti Sports - Orca Slap
Video se načítá

Yeti tráví celé dny v zasněžené zimní pustině, a tak aby se trochu pobavil, musí improvizovat. Pro dnešní den se rozhodl zkrátit si dlouhou chvíli mířením sněhových koulí na terč. Ale aby to nebyla taková nuda, tak si to trošku ztížil a koulemi se nejprve trefuje do kámošů tučňáků a snaží se je tak odmrštit co nejblíže do středu terče. Tak čekej, až tučňák vyskočí a až bude v úrovni terče, hoď na něho sněhovou kouli. Trefíš-li se, získáš body, tak zkus být co nejlepší.

 
86%
Hra - Learn to Fly 2
Video se načítá

Pokud chcete být svědkem evoluce, měli byste si zahrát tuto flash hru. Můžete v ní totiž pomoci tučňákovi vymyslet nejlepší způsob, jak doletět co nejdále. Letícího zkušebního panáka ovládáte šipkami nebo písmeny A a D. S každým úspěšným pokusem vyděláte peníze, za které si poté můžete koupit lepší a lepší pomůcky, které vaše snažení podpoří.

 
82%
Hra - Penguin Plop
Video se načítá

Vaším úkolem ve hře Penguin Plop bude naučit vaše tučňáky létat. Vystřelujte tučňáky z praku. Musíte přesně načasovat, kdy tučňáky vypustit. Čím výš vaši tučňáci vystoupají, v kombinaci s počtem hvězdiček, které získají, tím lépe budete ohodnoceni. Můžete postupem času vylepšovat vaše vystřelovadlo.

 
75%
Hra - Pingfish
Video se načítá

Pomáhejte tučňákovi v jeho cestě za potravou. Tučňák by rád snědl rybu. Pomůžete mu ji dostat do žaludku? Rybu posouváte házením ledových kousků. Čím rychlejší budete, tím více bodů se vám podaří nashromáždit. Hra obsahuje více než dvacet vysoce zábavných úrovní. Kolik bodů se vám podaří během hry nasbírat?

 
62%
Hra - Penquin Pass
Video se načítá

Jeden člen tučňáčí rodiny se zatoulal a teď neví, jak by se dostal zpátky ke svým. Pomozte mu přebrodit divokou řeku a vystavte mu bloky z ledu, po nichž přejde na druhou stranu. Kamarád tučňák po vás bude házet sněhové koule. Hra má několik úrovní, dokážete je projít všechny? Za každý správně položený ledový blok dostanete na konci body.

 
79%
Hra - Penguin Quest
Video se načítá

Hra Penguin Quest je skvělou kombinací logické, postřehové a závodní hry! V první řadě si zvol, jak budeš vypadat! Vytvoř a uprav si roztomilého tučňáčka, který tě bude v celé hře zastupovat! A pak už máš na výběr, jestli chceš bránit tučňáčkovi v útěku, jak vysoko vyskočíš a kolik bodů získáš na snowboardu! Získej nejvyšší počet bodů a hezky se bav!