Hry pro 2

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

77%
Hra - Another Life
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické skákačce bude dostat princeznu a rytíře v bezpečí k dřevěné bráně na konci každého kola. Po cestě musíte vysbírat všechny klíče, abyste bránu odemkli. Nezapomínejte, že postavičky musí často navzájem spolupracovat.

 
75%
Hra - Kirby Bomberman
Video se načítá

Zahrejte si zábavnou akční hru Kirby Bomberman a pomozte růžové příšerce porazit všechny její soupeře. Aby se vám to podařilo, musíte bomby vhodně umístit a včas uniknout. Likvidací kostek bludiště můžete získávat různé bonusy, které vám pomohou protivníky zničit.

 
56%
Hra - Mini Putt 3
Video se načítá

V této hře si můžete zahrát minigolf a stát se tím nejlepším. Hra je velmi jednoduché, když položíte míček na hrací pole musíte ji odpálit přímo do jamky. Pokud se vám to nepodaří nezoufejte máte i další pokusy.

 
83%
Hra - The Double Siege
Video se načítá

Pěkná bojová hra, vhodná i pro dva hráče. Braň svůj hrad a znič ten nepřátelský. Při každém tahu máš několik vteřin na to, abys nastavila, v jakém úhlu a s jakou silou vystřelíš z děla. Zvítězíš, jen pokud zničíš nepřátelský hrad dříve, než bude zničen ten tvůj.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - 2048 2 Player
Video se načítá

Ve hře 2048 2 Player musíte co nejrychleji pomocí sčítání čísel nahrát na jednom ze čtverečků skóre 2048. Dokážete to dříve než kamarádka?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
74%
Hra - Tank Trouble
Video se načítá

Zajímavá střílečka Tank Trouble, která by mohla bavit i tebe. Změř si síly s počítačem a nebo s dalšími kamarády! Nepřítele sice stačí zasáhnout jen jednou, ale ty také sneseš pouze jediný zásah. Musíš být rychlá a hbitá a všem střelám se vyhnout.

 
79%
Hra - TRON
Video se načítá

Prověř svůj postřeh v této hře, kterou můžeš hrát ve dvou až čtyřech hráčích. Proti počítači to totiž není taková zábava. Úkolem každého hrajícího je vyhnout se všem soupeřům a zároveň vést svou linii tak, aby do ní ostatní nabourali.

 
75%
Hra - Mancala
Video se načítá

Rozdejte si to s počítačem ve 3 úrovních obtížnosti nebo vyzvěte vašeho kamaráda. Vaším úkolem bude, získat co nejvíce kamenů do svého koryta po pravé straně. Když kliknete na kalíšek tak se po jednom začnou kameny přesouvat. Nejlepší způsob, jak obrat soupeře je mít pouze jeden kámen a před ním prázdné místo, když na to stoupnete a soupeř bude mít naproti třeba 6 kamenů tak jsou všechny vaše. Máte na to porazit počítač nebo vašeho kamaráda?

 
93%
Hra - Color Tanks
Video se načítá

Máš raději ty "klučičí" hry? Zastřílej si s tankem a v této skvělé jednoduché hře poraž všech 27 nepřátel. Za zničené nepřátele získáváš peníze a za peníze si můžeš koupit mnohá vylepšení. Ta však fungují jen nějaký čas.

 
62%
Hra - 2 Souls
Video se načítá

Chcete závodit s kamarády o to, kdo rychleji proběhne bludištěm? Dejte si pozor na změny směru a ovládání, které mohou znamenat Váš předčasný konec. Tak kdo bude lepší a vyhraje?

 
71%
Hra - Fart king Bros
Video se načítá

Hlavně spoustu zábavy si užijete u hry Fart king Bros. Cílem je pomoci dvěma malým černouškům, aby našli zbývající díly svého totemu. Do vyšších oblastí se dostanete pouze pomocí speciální schopnosti černoušků, kterou je prdění.

 
43%
Hra - Orbawars Mayhem
Video se načítá

Ve hře Orbawars Mayhem si zahrajete poměrně netradiční pojetí bubble shooteru. nyní budete soupeřit buď s počítačem nebo s kamarádem, který sedí vedle Vás. Musíte spojovat barevné kuličky nejméně do čtveřic, abyste je odpálili a získali body.