Hry pro 2

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

54%
Hra - Oheň a Voda: Nová dobrodružství!
Video se načítá

Zahrajte si další super díl hry z velké série! Opět budete ovládat panáčky Oheň a Vodu. Hra je opět pro dva hráče, kteří musí spolupracovat, aby se dostali do cíle. Voda má modrou barvu a může se pohybovat všude, kde se tato barva objevuje. Také může sbírat modré drahokamy. Oheň je zase červený, sbírá červené drahokamy a pohybuje se všude, kde se červená objevuje.

 
58%
Hra - PlainChess
Video se načítá

Máme tu super šachy, které si můžete zahrát s kámoškou na jednom PC nebo i online. Pokud budete chtít hrát online, musíte založit místnost za bílé figurky. Zvolené jméno místnosti pak pošlete druhému hráči a ten se přihlásí za černé figurky. Offline hru můžete hrát na jednom počítači.

 
81%
Hra - RB2
Video se načítá

Zvládnete správně otočit tyto koule tak, abyste je poslali a správné místo? Černá na černou, červená na červenou. Takže stačí mít velkou rychlost a přesnost.

 
56%
Hra - 5-Dice
Video se načítá

Kostky, ve kterých se snažíte naházet co nejvíce bodů. Můžete je hrát s více hráči online. V každém kole můžete míchat kostky třikrát. Během toho se snažíte dosáhnout nejlepší kombinace. Za každou kombinaci však dostanete body pouze jednou.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
66%
Hra - Equestria Girls Fashion Contest
Video se načítá

Myslíš si, že máš vkus? Over si to touto hrou a zahraj si ji se svou kamarádkou. Každá z vás si vybere postavu, kterou musíte obléci. Po výběru oblečení se dozvíte, která z vás je lepší.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
51%
Hra - Fashion Runway Quest
Video se načítá

Ověřte si zda máte dobrý postřeh a dokažte to v této hře, která je určena pro dvě hráčky. Na začátku hry se vám modelka ukáže v outfitu, který musíte za 10 sekund okopírovat nejlépe jak víte. Po výběru získáte body a taky vás soupeř. kdo z vás vyhraje?

 
72%
Hra - Wendigo Brothers
Video se načítá

Pomozte dvěma bratrům, aby se dostali do domku. Aby se jim to podařilo musíte vzájemně spolupracovat a vyhýbat se špatným tučňákem. Podaří se vám je dopravit do bezpečí?

 
66%
Hra - Kitty Princess
Video se načítá

Prožijte dobrodružství společně se dvěma kočkami, které jsou originální nejen vzezřením, ale i schopnostmi. Podaří se vám je dopravit do cíle, co nejrychleji a bez menších problémů?

 
58%
Hra - Minerics
Video se načítá

Dva horníci uvízli v podzemních chodbách, společně musí najít cestu ven. Využijte jejich spolupráci a nezapomeňte sebrat drahé kameny. Podaří se vám jim pomoci?

 
54%
Hra - Dwoje
Video se načítá

V této hře budete mít za úkol pohltit všechny buňky. Tyto buňky patří nebezpečnému viru, který je potřeba zničit. Hru mohou hrát dva hráči na jednom PC.

 
62%
Hra - The Pyramid Maze
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické skákačce bude dostat dva hrdiny přes levely plné překážek a přitom posbírat všechny vzácné diamanty, které se po cestě nacházejí. V každém kole na vás čeká množství překážek, které je možné překonat pouze spoluprací mezi hrdiny.

 
75%
Hra - Elsa Field Loss Weight
Video se načítá

V této logické skákačce se s Olafem a princeznou Elzou vydáte na dlouhou výpravu, jejímž cílem je pomoci Elze zhubnout. V cestě vám budou stát různé nástrahy, které lze překonat jen tak, že si oba hrdinovi budou navzájem pomáhat. Nezapomeňte po cestě vysbírat všechny nápoje.