Harley Quinn

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

84%
Hra - Snakeskin Pattern Fashion
Video se načítá

Máme tady opět skvělou oblíkačku. Dneska pomůžeš Jasmíně a Harley Quinn s výběrem krásného make-upu a vhodného oblečení. Dnešní téma je lazeno do hadí módy, takže se budeš muset snažit, aby jsi obě slečny krásně oblékla.

 
84%
Hra - Carley Fun Tattoo
Video se načítá

Máš ráda styl slavné Harley Quinn? A co kybychom ti řekli, že ve hře Carley Fun Tattoo se od ní můžeš naučit, jak si namalovat a poté nechat vytetovat nějakou parádní kérku? Jdeš do toho nebo v tom necháš Harley samotnou?

 
53%
Hra - Harley Quinn Hair and Make-up Studio
Video se načítá

Ve hře Harley Quinn Hair and Make-Up Studio budeš pomáhat Harley s přípravou 4 princezen, aby vypadaly stejně jako ona. Nejdříve jim pomůžeš vytvořit bláznivý účes, potom jim uděláš ladící makeup a nakonec jim vybereš ladící šaty.

 
88%
Hra - Harley Quinn
Video se načítá

Máme tu hru s členkou sebevražedného oddílu a komiksovou postavou Harley Quinn. Harley budete moci vybrat různé odstíny pleti, make up nebo jiný účes. Také můžete vybrat jeden z mnoha kostýmů, šatů nebo doplňků. Všechno můžete libovolně vybarvit.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
62%
Hra - Harley Girl
Video se načítá

Tato motorkářka by se chtěla projet na své nové motorce od Harley Davidson! Napře jí musíte udělat účes a upravit jí oblečení.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
60%
Hra - Harley Puzzle
Video se načítá

Přišel čas na přestávku. Pojďte si s námi skládat puzzlíky. Máte před sebou bílou plochu a vpravo se nachází dílky, které musíte přetáhnout do volného prostoru. Sestavte obrázek motorky značky Harley Davidson. Nemáte k dispozici žádnou nápovědu, musíte se tedy spolehnout pouze na svoje schopnosti a dovednosti.

 

Jak fungují hry Harley Quinn

Harley Quinn je fiktivni postava vytvorena spolecnosti DC Comics. Její původní jmeno je Dr. Harleen Frances Quinzel, PhD. Postava pocházi z komiksu o Batmanovi, kde nejdříve pracuje jako psycholožka v Arkhamském Azylu. Zde se potká s Jokerem> (jedním z úhlavních nepřátel Batmana) a zamiluje se do něj. Z úspěšné doktorky se tak stane padouška, která touží po lásce od Jokera. Tento melancholický, zamilovaný příběh má poté rozuzlení v docela úspěšném filmu Sebevražedný oddíl.

Nejlepší hry s Harley Quinn

Jednou z nejlepe hodnocenych her je Harley Quinn Hair and Make-up Studio. V této hře budeš mít za úkol pomoct Harley připravit vlasy a make-up tak, aby se do ní Joker zamiloval.

V další oblíbené hře Harley Quinn Villain Princess bude tvým úkolem Harley obléct do barevných a bláznivých oblečků, aby opět přitáhla Jokera k sobě. A pokud máš ráda tetování, tak ve hře Carley Fun Tattoo budeš moct Harley pomoct nakreslit její nové tetování. Společně ho nejdříve nakreslíte a poté i vytetujete.