Farmářské

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

66%
Hra - Farm Away 4
Video se načítá

Farmářem může být každý z Vás a mnozí určitě i jsou. Někteří pomáháte doma s dobytkem nebo se slepicema. Ale co takhle si vytvořit svou vlastní farmu? Musíte tam mít dostatečný prostor pro všechna zvířátka. Nesmíte zapomenout na seno a trávu. Budete-li se o zvířátka dobře starat, oni se vám odvděčí. Vaše farma může být plna zvířátek.

 
70%
Hra - At The Countryside
Video se načítá

Připoj se k roztomilým zvířátkům na jejich farmu, kde zažívají mnohá dobrodružství. Pomoz jim postarat se o kravičky, koníčky, slepičky a ovečky. Nakrmíš všechna zvířátka, aby byla spokojená a šťastná? Život na farmě není vůbec snadný.

 
82%
Hra - Kirsten Honey Bees
Video se načítá

Jako zkušená včelařka se budete muset postarat o své včely. Tyto včely Vám udělají dobrý med, který můžete prodat. Zasaďte květiny, zalijte je a poté počkejte na úrodu. Je jen na Vás, kolik vyděláte.

 
57%
Hra - Farmer Game
Video se načítá

Život farmáře není žádný med. Je to naopak tvrdá práce od rána do večera. Zkus si tuto farmářskou hru, ve které se budeš starat o farmu. Hra je docela náročná a velká, dlouho se načítá. Určitě si ji ale zahraj, a ne jen jednou :).

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
91%
Hra - Farm Bee
Video se načítá

Vezměte si na starost včelí farmu. Na začátku si zvolte, zda chcete plnit noční nebo denní úrovně. V obou misích bude vaším úkolem opylovat semínka do květiny a dávat pozor, abyste se nedotkli hmyzího žihadla. Misí je spousta a čím rychlejší budete, tím více bodíků na konci hry získáte. Hodně štěstí!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
87%
Hra - Farm Frenzy Ice Age
Video se načítá

Farm Frenzy je jedna z nejlepších sérií her s virtuálním zaměstnáním. V tomto díle se podíváš na klasickou odlehlou farmu, kde budeš tvrdě pracovat. Cílem je postarat se o zvířata a plodiny. Splněním úkolů se dostaneš do další úrovně.

 
58%
Hra - Virtuální Farma
Video se načítá

Virtuální farma je další z řady povedených zahradnických her pro dívky. Vžij se do role pracovitého farmáře a postarej se o zahrádku. Zasaď plodiny, skliď je a vydělej i nějaké peníze. Předveď své dovednosti a schopnosti.

 
90%
Hra - Farm Mania ČESKY
Video se načítá

Užij si super zábavu s mladou farmářkou, která se snaží vybudovat ze staré farmičky nejlepší farmu široko daleko.Podaři se ti vypěstovat nejlepší produkty? Ve hře můžeš dokonce upéci i chleba! :)

 
86%
Hra - Farm Frenzy 3
Video se načítá

Starejte se o svou vlastní farmu v této hře. Již třetí díl hry Farm Frenzy je tu právě pro vás! V každé úrovni dostanete určité úkoly, které musíte splnit. Čím rychlejší budete, tím lépe a získáte více bodů. Dokážete se postarat i o ta nejnáročnější zvířata? Čeká na vás spousta úkolů, v nichž si prověříte své schopnosti.

 
48%
Hra - Dojení kravičky
Video se načítá

Máte rádi zvířátka? A chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je, když se dojí kravička? Pak pro vás máme tuto zajímavou hru. Vaším úkolem nebude nic jiného, než podojit kravičku. Za předem daný čas budete muset nadojit určené množství mléka. Jak daleko dokážete dojít? Zvládnete hru dohrát až do úplného konce?

 
61%
Hra - Sue Gardening
Video se načítá

Sue gardening je hra zaměřená, jak už sám název napovídá, na malé zahradnice. Vaším úkolem, v této zajímavě zpracované hře, bude zasadit květiny a následně je zahrnout veškerou nutnou péčí, tak aby vaše zahrada rozkvetla do nádhery. Aby hra nebyla natolik těžká, tak budete mít k dispozici kouzelný lektvar, po kterém květiny budou ještě krásnější.

 
60%
Hra - Malý zahradník
Video se načítá

Práce na zahrádce... babičky to považují za nejlepší formu odpočinku, my mladší považujeme práci na zahrádce spíše jako otravné okopávání záhonků a vytrhávání plevele. S touto hrou Malý Zahradník se ale práce na zahrádce stane příjemnou zábavou! Vypěstuj si krásné květinky, různou zeleninu nebo ovoce, starej se o rostlinky a odměnou ti bude krásná úroda!

 

Jak fungují hry Farmářské

Zahrajte si farmářské hry a starejte se o zvířata a potraviny, stavějte budovy, braňte farmu před divokými zvířaty a soupeřte se sousedy, kdo bude mít lepší farmu. Farmářský hry jsou velmi jednoduché na ovládání a proto je může hrát opravdu kdokoliv. Celosvětově jsou farmářské hry velmi populární a u nás najdete spoustu kvalitních a zábavných farmářských her.


Nejlepší farmářské hry

V Goodgaem BigFarm budete stavět hospodářské budovy, chovat zvířata, pěstovat plodiny, najímat pracovníky a kupovat novou půdu. Celá farma bude záležet pouze na vás! Howdy Farm je hra, kde skládáte stejnou zeleninu vedle sebe a nakonec ji prodáte na trh. Youda Farmer je hra zaměřená na vyrábění surovin a prodávání na trhu. V této hře si tedy mimo jiné nacvičíte obchodní dovednosti.