Duelovky

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
57%
Hra - Spell Duelist
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Další skvělá hra, ve které budete potřebovat převážně rychlé prsty. Vaším úkolem bude porazit kouzelníka v souboji, kdo rychleji stiskne symbol na obrazovce.

 
39%
Hra - Danny Phantom Dueling Decks
Video se načítá

Užijte si tuto jednoduchou, ale zábavnou hru na motivy současného populárního animovaného seriálu Danny Phantom. Svou podstatou se jedná o klasickou přebíjenou. Ze svého balíčku vyhazujete karty a hráč, který vyhodí kartu s vyšší hodnotou obě karty bere. Vítězí ten, s větším počtem karet na konci hry. Můžete si zahrát samy proti počítači, nebo vyzvat kamarádku.

 
60%
Hra - Duel
Video se načítá

Vyzkoušejte si tuto šílenou střílečku, ve které bude vaším překonat tyto náročné levely plné překážek a nepřátel. Snažte se přežít v tomto šíleném světě. Jestli vás to nebude bavit s počítačem tak zkuste vyzvat kamarády na pořádný duel.

 

Jak fungují hry Duelovky

V kategorii Duelovky najdete ty nejlepší střílečky, mlátičky, logické nebo třeba i závodní hry, kde vždy budete mít pouze jednoho protivníka a vašim úkolem bude tohoto protivníka porazit. Většinou si budete moct vybrat, jestli chcete hrát proti počítači nebo proti jinému hráči v tzv. multiplayeru. V multiplayeru si potom budete moct vybrat, jestli chcete hrát s protihráčem sedícím u jednoho počítače nebo radši s někým po síti. Pokud duelovky nejsou pro vás, můžete zkusit například sudoku, domino nebo jiné hádankové hry.

Nejlepší Duelovky

Ve hře Robo Duel Fight budete bojovat s roboty proti sobě. V této hře můžete hrá buď proti pc nebo proti hráči na stejném pc. Hra se hraje na kola a ovládáte pouze obranu a útok. Další skvělou duelovkou je postřehová hra Cowboy Duel, ve které budete mít za úkol sestřelovat ostatní kovboje. Hra je docel obtížná a pokud vám v průběhu hry dojdou peníze, musíte začít znovu od začátku. A nazávěr zmíníme jednu závodní hru, kde budete jezdit různé okruhy a můžete hrát buď proti počítači nebo proti kamarádovi na stejném pc. Tou hrou je Turbo Drifters.