Bratz

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

66%
Hra - Bratz My Passion Cloe
Video se načítá

Cloe byla pozvána na oslavu roku, kde chce okouzlit svého přítele moderním stylem. Pomozte jí s vtom a vyberte jí nejkrásnější šaty.

 
61%
Hra - Cloe Bratz Dress Up
Video se načítá

Slečna Cloe má v šatníků mnoho kousků oblečení a neví, které si vzít na sebe. Pomůžete ji vybrat pěkné šaty, sukni či kalhoty? K tomu nějaký slušný doplněk a Cleo může jít ven.

 
60%
Hra - Bratz Dress up game
Video se načítá

Další Bratz oblíkačka. Ve které je malá slečna, kterou vy musíte vhodně obléknout. Oblíkací hry jsou mezi děvčaty velmi oblíbené, protože se tak, aspoň na chvilku, můžou stát módními návrhářkami. Téměř všechny holky se rády oblékají a proto se v těchto hrách vyžívají. Díky této hře se rozvíjí i tvořivost a fantazie. Na výběr jsou oblečky, boty, ale i doplňky.

 
60%
Hra - Bratz Kidz: Racing Starz
Video se načítá

Máte rádi postavičky Bratz Kindz? Pusťte se tedy do této hry. Vyberte si postavičku, a vozítko, ve kterém chcete jezdit. Poté si vyberte ze dvou módů. Sbírejte hvězdičky a stihněte to vše za určitý čas.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
57%
Hra - Bratz Coloring
Video se načítá

V této hře si můžeš zahrát na módní návrhářku a vymyslet pro Bratz co nejkreativnější model, v kterém by kdekoliv zazářila. Postupně jí vyber klobouk, účes, svršek, kalhoty či sukni, boty, tašku a klidně i brýle, pokud chceš, aby je nosila. V této hře si ale nevybíráš jenom druh či tvar daného oděvu, ale pro každý prvek na tvém modelu můžeš zvolit v možnostech jednu ze 64 barev, která by se podle tebe na danou věc nejvíce hodila. Nevybereš-li si z barev, máš na výběr i 10 druhů látek se vzorem. Tak pryč se zábranami a vytvoř módní trend, co svět ještě neviděl. Ovládání myš

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
54%
Hra - Bratz Car Parking
Video se načítá

Hlavní hrdinka z Bratz neumí dobře parkovat a proto potřebuje vaši pomoc. Dokážete ho zaparkovat bez poškození?

 
53%
Hra - Bratz Racing Stars
Video se načítá

Máš ráda Bratz panenky? Svoji slábu už tyto postavičky mají bohužel za sebou. Ale nevadí, v další skvělé superhře si s nimi můžeš zahrát automobilové závody. Skvěle se bav :).

 
53%
Hra - Bratz # Selfie Snaps Jade Dress Up
Video se načítá

Vyberte pro malou Jade nejkrásnější oblečení a doplňky, které najdete v její skříni. Bude se jí vlastní selfie líbit?

 
52%
Hra - Chic Bratz
Video se načítá

Panenky Bratz jistě nemusíme nikomu představovat, protože je důkladně znáte. Jednu takovou panenku Bratz dostanete na starost i v následující oblékací hře. Vaším úkolem bude upravit dívku podle vlastních představ. Vybírat si můžete z poměrně široké nabídky nejrůznějších úprav zevnějšku a módních stylů.

 
50%
Hra - Bratz dress up girl
Video se načítá

Panenky Bratz jsou velmi krásné a kdejaká dívka by chtěla vypadat, jako ony! Ale tato hra Bratz dress up girl ti přináší panenku, která touží po tom, co máš ty! Touží po tom, abys jí navrhla, které oblečení může nosit a které ne, které boty se jí hodí k oblečení a jaký účes ještě více podtrhne její krásu! Tak zapoj fantazii a klidně experimentuj!

 
47%
Hra - Bratz dekorace
Video se načítá

Zajímavá dekorační hra ve stylu panenek Bratz. Projdi si celou hru a rozmysli se, zda se ti hra líbí nebo ne. Určitě stojí za to, si ji zahrát, co myslíš?

 
43%
Hra - Bratz Movie Star
Video se načítá

Zkuste obléknout filmovou hvězdu na galavečer ve hře Bratz Movie Star. Vybírejte z velkého množství večerních a plesových šatů, krásných střevíčků a mnoha doplňků jako jsou šperky, brýle, kabelky, kloboučky, mašle a další. Na červeném koberci musí vaše postavička vypadat co nejlépe, tak kombinujte, zkoušejte a vybírejte!