Bratz

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Bratz Ice Champions
Video se načítá

Další on-line hra pro dívky s úžasnými panenkami Bratz je tady. Vyber si jednu z písniček, co mají na CD a pokračuj. Tyto panenky jsou velice nadané na vše. Jedna z nich umí skvěle jezdit na bruslích, jen si láme hlavu se sestavou, vyber nejlepší kombinaci, kterou má zajet a sleduj, jak ji ostatní ohodnotí. Snad to vytáhneš až na celkových 30bodů.

 
75%
Hra - Bratz 25 Ice Champions
Video se načítá

Máte rádi bruslení? Tak si vyzkoušejte, kolik bodů dokážete získat. Ovládáte dívku. Této postavičce navolíte do kolonek triky, které bude dělat a poté ji pustíte na led. Triky navolíte přetáhnutím.

 
75%
Hra - Bratz Fashion Christmas
Video se načítá

Vánoční oblíkačka s panenkou Bratz. Chtěli byste si s panenkou hrát? Je možné, že po panence toužíte, ale zatím ji doma nemáte. Nevadí, v této hře si s ní můžete pohrát. Udělejte z ní pomocníčka Santy Klause nebo třeba super hvězdu. Základem bude dobrý make-up, který samozřejmě vytvoříte vy. Zahrajete si na vizážistky i kosmetičky v jednom.

 
75%
Hra - Bratz Surfing
Video se načítá

Panenka Bratz se chystá surfovat na moři. Pomozte jí vybrat stylové oblečení a módní doplňky, aby mohla ohromit všechny lidi na pláži. Panenka od vás může dostat nový účes, rtěnku, vrchní díl plavek, kraťásky, sandály, nebo brýle. Pokud byste chtěli, můžete změnit i barvu očí a jejich namalování. Udělejte z Bratz hvězdu!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Bratzillaz Sashabella Paws
Video se načítá

Sashabella, hrdinka z Bratz, se rozhodla, že si z obchodu koupí nový outfit. vyberte jí ten nejlepší A to od hlavy až po paty.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

73%
Hra - Bratz oblíkačka 4
Video se načítá

Panenky Bratz byly velmi oblíbené. Bohužel už se nevyrábějí. Věčná škoda. Naštěstí jsou tu hry s tématem Bratz, které jsou věčné. Jednou z nich je i tato milá oblíkačka s panenkou Chazie. Zkus ji obléci podle svého gusta.

 
72%
Hra - Bratz Kissing
Video se načítá

Bratz jsou opět tady! Sasha má narozeniny a pořádá velkou oslavu. Pomozte Yasmine, Sashe a dalším kamarádkám políbit své kluky, aniž by vás kdokoliv odhalil. Máte na to určený čas, který rychle ubíhá. Dokážete zvládnout všechny úrovně? Jakmile vás někdo uvidí, máte smůlu a musíte začít znovu od začátku.

 
72%
Hra - Bratz Facial Makeover
Video se načítá

Bratz Facial Makeover je dívčí hra, ve které si užijete plno zábavy. Nejdříve jí musíte udělat pleťovou masku, pak vybrat pěkný účes a nakonec zajímavý make-up a oblečení. Upravte si i vy panenku z Bratz.

 
71%
Hra - Bratz Kissing 2
Video se načítá

Klasická líbací hra, ve které musíte co nejvíckrát políbit svého přítele. Na tom by nebylo nic zvláštního, pokud s ním nejste poprvé o samotě doma a každou chvilku Vás nekontroluje zvědavá matka. Máte jen chvilku na to, aby jste ho políbila, jinak přijde nečekaná kontrola. Líbačka musí proběhnout v předem stanoveném časovém limitu.

 
70%
Hra - Bratz modelka
Video se načítá

Máš ráda panenky Bratz? Tvůrci této super on-line hry pro dívky ti umožní je všechny obléknout, obout a dát jim šperk, jaký jim nejvíc bude slušet na obálku časopisu. Neboj se navrhnout odvážný model. Těmto postavičkám se od tebe bude líbit jakýkoli model.

 
67%
Hra - Christmas Bratz
Video se načítá

Pomož půvabné Bratz se co nejvhodněji a nejkrásněji obléci na Vánoční večírek. Má Vánoce moc ráda, a tak má k této příležitosti v šatníku mnoho pěkného oblečení, akorát si nedokáže sama vybrat. Najdi jí tedy pro tento den vkusný top se sukní či kalhotami nebo třeba večerní šaty, zvol to, co se ti nejvíc líbí, a vyber, v jaké to má být barvě. Poté jí obuj boty, co by jí k tomu nejlépe ladily a také nějaký šperk. Nezapomeň jí na pusu nanést rtěnku a také vybrat barvu očí, můžeš ji třeba zvolit tak, aby se hodila k již zvolené barvě oděvu. Hraj a popusť uzdu své fantazii. Ovládání myš

 
67%
Hra - Medieval Bratz
Video se načítá

Vrať se do dob princezen a princů a uprav Bratz podle dobové módy středověku. Vyber jí róbu, závoj, pokrývku hlavy, ale i účes a barvu očí a rtů. Když ji oblečeš, můžeš si zvolit i barvu, jakou má oděv mít. Pak už jí vyber jen nějaké šperky a můžeš se podívat, jestli bys uměla v dávných časech oblékat princezny. Ovládání myš