Bratz

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Bratz Fashion Show
Video se načítá

Určitě jste se alespoň jednou v životě zasnila nad dokonalou módní přehlídkou. Staňte se její součástí. Vytvořte si svou vlastní fashion akci! Od výběru modelek až po jejich finální úpravu. Zorganizujte vše dle svých představ a uspořádejte nebeskou událost, na kterou budou všichni dozajista vzpomínat i několik let!

 
82%
Hra - Bratz Chic Mystique
Video se načítá

Bratz oblíkačka je tu! Povede se ti, aby byla panenka chic? Ať ji však oblékneš jakkoli, určitě se bude třpytit.

 
81%
Hra - Bratz babyz Fish Tank
Video se načítá

Vytvořte si své akvárium a poté se starejte o rybičky, které si na začátku hry koupíte. Nezapomeňte jim dát najíst a hlídat jejich zdraví. Vše záleží jen na Vás. Vydrží Vám tyto rybičky nebo ne?

 
81%
Hra - The Bratz Style
Video se načítá

Máš ráda panenky Bratz a jejich velmi specifický způsob líčení a oblíkání? Tady si můžeš sama jednu nalíčit, učesat a obléct. Vytvoř hezkou animovanou slečnu přesně podle svých představ!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Bratz Christmas
Video se načítá

Máš ráda panenky Bratz? Tak to si jistě užiješ spoustu zábavy ve velmi povedené oblékací hře Bratz Christmas! Tři krásné dívky čekají, že se jim budeš plně věnovat a vybereš jim ty nejkrásnější oblečky, aby byly krásné k vánočnímu stromečku! Vyber účes, halenku i kalhoty nebo šaty, vzhled doplň povedenými doplňky a pak se jen těš z výsledku!

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Funny Fishing
Video se načítá

Jak už název napovídá, jedná se o zábavné rybaření, které je opravdu zábavné. Představte si, že si jednoho krásného odpoledne vyjdete chytat ryby. Najdete si vhodné místo, rozbalíte udici a nesmíte zapomenout na červíky, které se používají jako návnady. Samozřejmě, že nejdůležitější je úlovek. V každém kole máte za úkol chytnout určitý počet rybiček. Musíte si dávat pozor i na to, jaké ryby chytáte. Vždy je určeno, jaký druh ryb musíte chytnout. Ryba, která se naláká na udici skončí ve vašich rukou.

 
80%
Hra - Bratz School Day Makeover
Video se načítá

Upravte tuto mladou dívku, která se chystá do školy. Budete jí líčit, česat i oblékat tak jí vyberte jen to nejlepší.

 
79%
Hra - Bratz Jigsaw 3
Video se načítá

Složte si svou Bratz. Není nic jednodužšího, než vybrat si jedny ze 6 puzzlí a složit si svou oblíbenou postavičku z kousků skládanky. Jednotlivé dílky se dají otáčet. Ne vždy je totiž dílek otočen správně. Na to si musíte při skládání dát pozor, jinak Vás to může pěkně pomýlit. Samozřejmě je taky důležité obrázek složit v co nejkratším časovém úseku.

 
79%
Hra - Bratz Fashion Designer
Video se načítá

Pusťte se do hry a ukažte, jestli dokážete udělat ty nejlepší módní návrhy. Ve hře máte na výběr ze čtyř různých modelek, na kterých budete zkoušet právě vaše návrhy, které se vám líbí. Kombinujte různé varianty a vyberte tu nejlepší.

 
78%
Hra - Bratz Cookie Cake
Video se načítá

Pomoz slečně z Bratz s pečením dortu a samotnou výzdobou. Tam můžeš využít svou kreativitu a nápad.

 
77%
Hra - Baby Bratz
Video se načítá

Kamarádky v nesnázích! Tvým nelehkým úkolem je projít úroveň, najít své kamarádky a dostat se do dalšího kola bez toho, aby jsi některou z nich zapomněla! Pozor ale na zlého muže, nenech se jím chytit!

 
75%
Hra - Bratz Getin Ready
Video se načítá

Parta výborných kamarádek se vypravuje na procházku městem. Problém je, že ne všechny věci mají na uklizené svých místech. A už je čas jít! Pomoz každé z nich najít oblečení, boty a další doplňky nezbytné pro dospívající děvče k výletu do města!