Billiard

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
68%
Hra - Blast Billiards Hustler
Video se načítá

Pojďte si s námi vyzkoušet kulečník. Hra má celkem šest úrovní, ve kterých budete muset ukázat své umění s tágem. Strkejte koule do děr, co nejrychleji dokážete. Koule na sobě časovač, po jehož uplynutí vybouchnou a hra pro vás skončí. Dokážete našťouchat všechny koule v časovém limitu a získat body?

 
50%
Hra - Blast Billiards 4
Video se načítá

Máš ráda kulečník? Pokud ano, tak si přijdeš na své. Blast Billiards 4 je totiž výborné zpracování kulečníku, tentokrát s velmi neúprosným časovým limitem, během kterého musíš dostat koule do děr.

 

Jak fungují hry Billiard

Billiard, v anglčtině pool, je velmi známá a velmi oblíbená verze klasické hry kulečník. Na rozdíl od kulečníku má ale billiardový stůl 6 děr, do kterých musíš trefovat koule tvé barvy. Jedná se o sportovní hru, která je zaměřená na postřeh a přesnost. Hra se hraje s tágem, kterým můžeš uhodit pouze do bílé koule, která poté žduchne do koule, kterou chceš shodit do jamky. Ve hře je ještě černá koule, kterou můžeš shodit až poshozená všech tvých zbývajících. Pokud se ti to vše povede jako prvnímu, vyhráváš.

Nejlepší billiardové hry

Billiard Blitz Hustle je propracována billiardová hra, ve které si budeš tvořit kariéru hráče. Podle poměru vyhraných a prohraných her se bude tvořit tvoje hodnocení a ty poté budeš moct vyzývat protihráče na podobné úrovni té tvoji. Ve hře Billiards Game si budeš moct vyzkoušet různé techniky a taktiky pro hru. Nebudeš mít pomocný ukazatel, kam koule poletí a také nebudeš mít žádného spoluhráče.