a10

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

96%
Hra - Jacksmith
Video se načítá

V této netradiční strategii se staneš výrobcem zbraní. Postupně budou k tobě přicházet vojáci s náročnými požadavky, a ty je musíš plnit co nejrychleji. Aby byli spokojení, je třeba postupovat rychle a přesně. Díky kvalitním zbraním pak můžeš vyhrát každou bitvu.

 
91%
Hra - My Little Pony Rarity School Spirit Style
Video se načítá

Rarity si chce připravit nové outfity do školy pomozte jí s výběrem, aby ji spolužačky obdivovali.

 
88%
Hra - Bomb It 7
Video se načítá

Další skvělý díl, v pořadí již 7, hry Bomb IT je zde! Čeká na vás mnoho nových lokací, ve kterých si proti soupeřům užijete mnoho zábavy! Dále budete moci svoji postavičku i obléci do slušivých oblečků. Přímo ve hře na vás pak čeká várka skvělých bonusů.

 
82%
Hra - Monkey GO Happy Western 2
Video se načítá

Dokážete vyřešit další sortu úkolů a hádanek, které vám tento další díl nachystal? Vyberte si na začátku postavu, se kterou to budete táhnout až do konec. Opět se budete nacházet v nehostinné a kruté poušti. Máte na to se dostat až na konec?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
72%
Hra - Black Swan Anime Version
Video se načítá

Zvládnete se postarat a tuto mladou krasavici? Vyberte jí napřed pořádný účes, šperky a pak jí hezky oblečte.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
62%
Hra - Sailor Moon Creator
Video se načítá

V této hře pomocí několik jednoduchých možností upravíte dívku, která se má stát pomocnicí zbloudilých mořeplavců a ukazovat jim cestu.

 
61%
Hra - Football Babe Dressup
Video se načítá

Pomozte s výběrem oblečení Sáře, která se chystá na svůj trénink. Vše, co potřebuje najdete v jejím šatníku.

 
41%
Hra - Baby Turtle Adventures
Video se načítá

Další skvělá hra, ve které budete hledat rozdíly na obrázcích. Tentokrát je to příběh o želvě.

 
85%
Hra - Stealth Bound
Video se načítá

Stealth Bound je super logická hra, která zabaví každého z vás! Pomozte vězni utéct z tohoto vězení. Musíte se vyhýbat strážím a hledat alternativní cesty. Podaří se vám, dostat se až na svobodu?

 
58%
Hra - Water Sons
Video se načítá

Léto je tady! A není příjemně teplé, ale naopak velmi kruté a suché a proto nikdo nemá vodu. Dostaň vodu ke všem. Budeš mít k dispozici dvě postavy, jedna háže vodu, druhá kameny. Zvládneš vyřešit všechna kola?

 
66%
Hra - Hungry Hedgehog
Video se načítá

Dokážete nakrmit hladového ježka, který potřebuje před dlouhou zimou nabrat co nejvíce zásob. Pokuste se jej nasměrovat na hmyz, který je pro něj pochoutkou. Naopak se pokuste vyhnout dírám v zemi a také elektrickým kabelům.

 
78%
Hra - Urban Princess
Video se načítá

Dokážete si poradit s úkolem, kdy musíte vybrat mladé slečně oblečení v němž se bude cítit dobře a navíc bude moci vyjít do společnosti? Chce to pečlivě zvážit všechny možnosti, abyste vybrali to nejlepší.