Vidlákov

Česká hra Vidlákov se tě pokusí nalákat na opravdový online virtuální svět. V něm se staráš o ty samé věci, jako v reálném životě. Zařizuješ si dům, obhospodařuješ zahrádku a chodíš se bavit na diskotéku. Přitom budeš potkávat další skutečné lidi, se kterými si můžeš povídat a navazovat tak nová přátelství.

Hra disponuje docela zajímavou grafikou, i když je úplně zdarma a najednou ji může hrát větší množství hráčů. Ti mohou svým herním avatárům měnit oblečení i účes a celkově se musejí starat o jejich spokojenost.


Hra Vidlákov nespadá pod HPD.cz, tudíž do ní nemůžeme zasahovat. Nemá tedy cenu žádat adminy o BANy v této hře. Hra má jistě vlastní správce. Díky za pochopení.

Pro hraní hry Vidlákov musíš být přihlášený. Pokud nemáš účet, zaregistruj se.

Komentáře

panda47(YOUBEŘI)

stela11: klikni na svůj profil vlevo tam máš kde můžeš jít a tam je hvězdička a na ní klikneš tam je domácí stránka klikni na ní a pak dej osobní tam bude stav vdaná a vedle toho je rozvést se klikni na to a jsi sama

panda47To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

claudin(sk Dinamo)

adam1111 je úchyl

Edit 12:43: halo je tu někdo ¨

Edit 13:29: peggy5 kde ses

Edit 13:30: a další úchil rendi (Y)

Edit 14:22: up 123 je kráva

claudinTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)