Vidlákov

Česká hra Vidlákov se tě pokusí nalákat na opravdový online virtuální svět. V něm se staráš o ty samé věci, jako v reálném životě. Zařizuješ si dům, obhospodařuješ zahrádku a chodíš se bavit na diskotéku. Přitom budeš potkávat další skutečné lidi, se kterými si můžeš povídat a navazovat tak nová přátelství.

Hra disponuje docela zajímavou grafikou, i když je úplně zdarma a najednou ji může hrát větší množství hráčů. Ti mohou svým herním avatárům měnit oblečení i účes a celkově se musejí starat o jejich spokojenost.


Hra Vidlákov nespadá pod HPD.cz, tudíž do ní nemůžeme zasahovat. Nemá tedy cenu žádat adminy o BANy v této hře. Hra má jistě vlastní správce. Díky za pochopení.

Pro hraní hry Vidlákov musíš být přihlášený. Pokud nemáš účet, zaregistruj se.

Komentáře

Didy(Bradavice)

PAtikamatova vezmu tě do pr

TS A ps ta přezdívka režiséra a ted nikdosmajl

Edit 14:01: Hele ty časy co byl damokles (vidlákov) přeplněný lidmi,super částka nemohli by ste přijít..Ono je o horší.Vlastně všem je to jasné nejlepší hra a veřejné chaty.I když sou tu úchylové vy úchylové být nemusíte.můžete se seznámit vaše věc moc vám to nepomůže myslím to takto(prostě vám toho bude líto.Zamyslete se at vam toho neni líto a všichni to píšou.Ani ty co to píšou nepotkám ale chodí tam máte čas dokud to bude bavit i nás).Což myslím že mě to nikdy nepřestane bavit ale máte šanci.smajl

DidyTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

TriHoliny

nelinka 222: hele zřejmě není vhodná, sorry orava....hodná I pro tebe. Možná je to tím, že si také malé dítě smajl ....tak jsem nelez a vše se tím vyřeší.smajl
S pozdravem veše Holínka!! smajl
Ps LÁSKUJU VÁS VŠECI smajl

TriHolinyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

PatiKamoska(Moje BFF)

Hele lidi, tím že tady budete psát, že tu nikdo není ničemu nepomůžete. Mě to taky štve já sem tady od 11ti a měla sem tu dost kamarádek, ale ty tu přestaly chodit stejně jako mnoho dalších lidí asi je to už přestalo bavit. A to mě štve protože sem s nimi ztratila kontakt smajl ale vážně už to asi nikdy nebude jako dřív, ale tím že budete každá psát, že tu nikdo není tak s vámi možná bude tak pár lidí souhlasit, ale to je tak všechno.

PatiKamoskaTo se mi líbí +5 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)