Staráš se o svoje nehty?

Můžeš o sobě říct, že jsou nehty tvou největší chloubou? Nebo si je naopak už léta okusuješ a nedokážeš s tímto strašný zlozvykem přestat? Nehty jsou vizitkou každé dívky a my se teď přesvědčíme, jestli jsou i tou tvou.
1) Chodíš pravidelně nebo jednou za čas na manikúru k profesionálům?
2) Kolik máš doma laků na nehty?
3) Potrpíš si na výrazné laky na nehty?
4) Okusuješ si nehty?
5) Když jsi ve stresu, co nejčastěji děláš?
6) Umíš si doma udělat kompletní manikúru sama bez pomoci?
7) Chválí ti kamarádky nehty?
8) Používáš krémy na ruce?
9) Kolik bys nejvíc utratila za péči o nehty v salónu?
10) Děláš něco pro to, aby byly tvé nehty hezčí a zdravější?
11) Bereš vitamíny, které podporují růst nehtů?
12) Kromě nehtů na rukou, staráš se i o ty na nohou?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 7.9.2016   |   Vyplněno: 11598x

Komentáře

Anko(ANIME!)

Kámo, nehty si jen stříhám, občas nalakuji, ale když se o ně víc nestarám, tak to neznamená, že si je okusuju. To je hnus.

AnkoTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

lephardLEPIDLO

Ruce bys raději neměla nikdy ukazovat. Ruce bys možná ani neměla nikde ukazovat, protože tě dohnal ten nejhorší zlozvyk na světě. Kousání nehtů. Buď se budeš muset snažit s tím přestat nebo se alespoň snaž, aby bylo pečováno minimálně o okolí tvých nehtů a o ruce jako takové. smajl

NO JO KOUSÁNÍ NECHTŮ smajlsmajl

lephardLEPIDLOTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Hanusik(Unicorn´s world)

Vyhodnocení testu
O nehty se staráš na jedničku. Tvé nehty jsou opravdu tvou velkou chloubou a velmi dobře víš, jak se o ně starat, aby se jim dostalo té největší možné péče. Rozhodně sis do budoucna vypěstovala skvělý návyk, protože nehty jsou často jedna z prvních věcí, na které se lidé okolo dívají.smajlsmajlsmajl

HanusikTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Annie007(Bradavice)

Tvé nehty jsou trošku zanedbané.
I když jsou tvé nehty místy zanedbané, rozhodně to není žádná věda. Prostě jen někdy nemáš čas a chuť na to, aby sis udělala manikúru, ale věř, že tohle je naprosto normální. To základní se však tvým nehtům dostává a to je dobře.smajl

Annie007To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

anetka10girl(NIALLERKY:-))

Na jedničku. smajl Nemyslím si že lak na nehtách škodí. Já si je patlu skoro furt a nic mě to neudělalo. Ten lak právě hráni nehty proti prasklinám. Ale do salónu vůbec nechodím. K čemu?

anetka10girlTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Pink Lady(Nirvana ♥♥♥)

Ruce bys raději neměla nikdy ukazovat.
Nějak nechápu proč, protože nehty mám zastřižený a nekoušu si je, jednou za čas si je i nalakuju. Akorát odmítám utrácet peníze za salóny a podobný hovadiny.

Pink LadyTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Quasinka 224(Kaktus...)

Ruce bys raději neměla nikdy ukazovat. Ruce bys možná ani neměla nikde ukazovat, protože tě dohnal ten nejhorší zlozvyk na světě. Kousání nehtů. Buď se budeš muset snažit s tím přestat nebo se alespoň snaž, aby bylo pečováno minimálně o okolí tvých nehtů a o ruce jako takové.

NE! NEKOUŠU si nehty nikdy jsem to nedělala! LAKY nehtům nepomáhají a na braní prášků nemám čas, i přes to všechno moje ruce vypadají normálně a né jako ruce něakého ohavného zombíka.

Teď chci říct, že naposledy mě takhle zklamalo a naštvalo Ledové Království a odporné reklamy ne tento odpadní materiál narvaný Béčkovými písněmi. A to jsem ze začátku byla tak natěšená. Znala jsem původní pohádku a ve školce jsem jí milovala. Ano byla původní verze. A je úplně o něčem jiném než film přečtěte si původní verzi a pak se mě teprve ptejte proč jsem byla zklamaná a proč jsem takhle odbočila. (Andersenovy pohádky-Sněhová královna)

Quasinka 224To se mi líbí +1 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)