Líbíš se mu?

Máš ve svém okolí kluka, který se ti líbí, ale vůbec nevíš, jestli se líbíš ty jemu? Vyzkoušej si náš test a nech si poradit.
1) Jak se chová, když jste spolu sami?
2) Co udělá, když se potkáte?
3) Jak se chová, když jste spolu ve větším kolektivu?
4) Pamatuje si, co máš ráda?
5) Ozývá se ti někdy sám?
6) Všimne si, když máš nový účes nebo oblečení?
7) Co když pořádá party nebo nějakou jinou akci?
8) Když jsi smutná a on o tom ví, co udělá?
9) Jakým způsobem před tebou mluví o ostatních klucích?
10) Už tě na něco pozval?
11) Zná tě dobře?
12) Jak zareaguje, když řekneš něco vtipného?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 14.9.2013   |   Vyplněno: 35423x

Komentáře

luckaluluVIP(matematika)

Pro mě tenhle test není odpověď na mou otázku. Když spolu nejsme jen se mi hodně líbí. a ty otázky zatím pro mě nejsou jsou hodně pokročilý.
já jsem s ním mluvila tak 6 x jsme spolu ve třídě a dvakrát jsme šli spolu k metru

luckaluluTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Adélinka s čivavou

pořád na mně kouká a skoro při každých hodinách sedí bud za mnou nebo vedle mne jmenuje se michal a ja mu rikam mysko mne se taky trchu libi a ja uz mam kluka a nevim co mam delat a jeden kluk taky furt na mne kouka a mluvi se mnou ale ma pritelkyni a to je ma BFF ale kdyz se s ni rozejde tak uz nebudeme kamradky nevim c mam delatsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl kdo ma takove skusensti poradte mi prosim nevim co mam delat a pored na ty 3 kluky mislim kezby neexistoval ani jeden

Adélinka s čivavouTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Tofka(Svět Fantazie ^^)

Adélinka s čivavou: Prosté a jednoduché. Máš přítele, ne? Měla by ses držet jeho a ne si všimat toho, že tě mají rádi jiní - zvlášť zadaní.
Já sama zkušenosti s tím, že bych byla zamilovaná do tří kluků nemám, ale myslím si, že tohle je to nejlepší, co můžeš dělat.

TofkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nattie(BEAUTY)

Nejspíš tě miluje.
Tak tohle nevypadá, že by ses mu líbila; tohle totiž vypadá, že tě přímo miluje. Snaží se být pořád s tebou, věnuje veškerou pozornost tobě, zajímá ho, co si myslíš, i co říkáš. Jestli ještě nejste spolu, mělo by to tak brzy dopadnout. Pokud se ti nechce čekat, můžeš ho sama někam pozvat a říct mu, co k němu cítíš.

Bože můj! smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

NattieTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

AnnaS(Zvířata)

já s ním sedím v lavicismajlsmajlomylem ale sedíme spolu

Velmi se mu líbíš.
Snaží se vyhledávat tvou přítomnost, je s tebou rád. Něco už o tobě ví, a tak by to nemělo být jen dočasné zaujetí. Jestli se ale přese všechno k ničemu nemá, můžeš se ho na rovinu zeptat, jak na tom jsi. Nebo prostě jen počkej, až se to mezi vámi vyvine, protože zatím se to vyvíjí velmi slibně. Pozor si dej jen v případě, že se stejně chová ke všem holkám, to by byl spíš sukničkář.

AnnaSTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Anonymka2005(°Creative World°)

Možná se mu líbíš.
Chová se k tobě zatím spíše kamarádsky. Anebo se prostě bojí, že u tebe neuspěje. Jestliže chceš mít jistotu, měla bys ho lépe prozkoušet, více si s ním povídat. Zatím to spíše vypadá, že stojí o kamarádství. Dej tomu čas, může se z toho vyklubat něco víc. Přinejhorším zůstanete jako kamarádi.

Jop, tenhle test jsme dělali společně s kámošem a on furt ,, No, tak, pozval jsem tě někdy někam?" a prostě furt opakoval ty otázky a až vyšlo tohle tak jsme se tak chlamali že jsme oba dva spadli ze židle. Sice nevím co je natom vtipnýho, ale ok smajl

Anonymka2005To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kytkatka

Možná se mu líbíš.
Chová se k tobě zatím spíše kamarádsky. Anebo se prostě bojí, že u tebe neuspěje. Jestliže chceš mít jistotu, měla bys ho lépe prozkoušet, více si s ním povídat. Zatím to spíše vypadá, že stojí o kamarádství. Dej tomu čas, může se z toho vyklubat něco víc. Přinejhorším zůstanete jako kamarádi.
mám stejný názor ale já si myslím že se mu líbím protože na školní fotce uukazoval na holky a říkal:ujde krásná vůbec atd.,a u mě řekl krásnásmajl

kytkatkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

pingvik(Jirka Král je youtuber ná...)

kytkatka: Jelikož se známe spolu z kroužku tak ho vidím jednou nebo dvakrát do týdne a ano spíše mě poslouchá i když řeknu něco vtipného potichu tak on to zpozoruje jako první a jako jediný se tomu smějesmajl Jinak chválímsmajl

pingvikTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)