Kterému z řeckých bohů se nejvíce podobáš?

Řečtí bohové, jeden z nejvýraznějších znaků řecké civilizace. Vybrali jsme pro tebe pět bohyň a jednoho boha, abys podle vyplnění testových otázek mohla zjistit, kterému z nich se podobáš nejvíce.
1) Jakou zbraní bys chtěla bojovat?
2) Jaká jsi ve společnosti?
3) Které z těchto písmenek máš nejradši?
4) Co lidé nutně potřebují?
5) Vyber si jedno zvíře:
6) Co si myslíš o lásce na celý život?
7) Jakou rostlinu nebo její plod máš nejraději?
8) Na jakou planetu nebo těleso ve Vesmíru by ses chtěla podívat, kdyby to šlo?
9) Kdyby sis nechala vytesat svou sochu, jak by vypadala?
10) Co považuješ za svou nejlepší schopnost?
11) A máš nějakou zápornou vlastnost?
12) Jaké bys mohla dostat přízvisko?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 13.9.2014   |   Vyplněno: 17729x

Komentáře

brčkof(Percy Jackson.)

Nejvíce se podobáš bohyni Athéně.
Athéna je bohyní vítězné války a moudrosti, ale také ochránkyně statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. Její symbol je sova. Jsi velmi statečná a odvážná, máš ráda spravedlnost a nedokážeš snést pohled na něco, co ti přijde nespravedlivé - musíš se prostě zapojit. Kluci tě prozatím nezajímají, však na to ještě přijde čas. Máš tendenci ochraňovat všechny, kteří si to podle tebe zaslouží. smajlsmajlsmajl

brčkofTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

ANNAMotokárekVIP

Nejvíce se podobáš bohyni Artemis.
Artemis je řecká bohyně lovu a také bohyně Měsíce. Často bývá zobrazována s lukem a jejím symbolem jsou luk a šípy. Kluci tě příliš nezajímají, snažíš se spíše žít okamžikem a neřešit nic vážného. Přesto se ale do tebe kluci často zamilují a tobě nezbývá nic jiného, než je odmítat. Jsi velmi dobrodružně založená, baví tě zkoušet nové věci.

ANNAMotokárekTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

morče 7(MORČÁTKA JSOU ROZTOMILÁ!)

Nejvíce se podobáš bohyni Athéně.
Athéna je bohyní vítězné války a moudrosti, ale také ochránkyně statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. Její symbol je sova. Jsi velmi statečná a odvážná, máš ráda spravedlnost a nedokážeš snést pohled na něco, co ti přijde nespravedlivé - musíš se prostě zapojit. Kluci tě prozatím nezajímají, však na to ještě přijde čas. Máš tendenci ochraňovat všechny, kteří si to podle tebe zaslouží. smajl

morče 7To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Lucka4

Nejvíce se podobáš bohyni Héře.
Héra je bohyně manželství a zrození, jejími symboly jsou například páv, kukačka, žezlo, obětní miska a granátové jablko. Stejně jako ona jsi velmi žárlivá a nejraději bys měla svého kluka jenom pro sebe, aby se na jinou holku nejlépe ani nepodíval. Jsi poměrně přizpůsobivá a z hodné holky se během chvilky dokážeš změnit na běsnící živel.smajlsmajl

Lucka4To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

katy11111

Nejvíce se podobáš bohyni Afroditě.
Afrodita je bohyně lásky a krásy, v římské mytologii se jí říkalo Venuše. Jejími symboly jsou například delfín, růže nebo mušle. Stejně jako ona, i ty umíš velmi dobře využít své krásy a omotat si kolem prstu jakéhokoliv kluka, kterého si zamaneš. Vybíráš si ale samozřejmě jen ty nejhezčí. Nesnášíš, když o sobě někdo tvrdí, že je hezčí než ty. Bez problémů bys totiž vyhrála každou soutěž Miss.

katy11111To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Anne O

Nejvíc se podobáš Héře.... já sama ted momentálně nedokážu určit zda to na mě sedí nebo ne takže taksmajl Jsem s toho taková rozpačitá smajl

Anne OTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Goldinka(NIALLERKY:-))

Nejvíce se podobáš bohyni Héře.
Héra je bohyně manželství a zrození, jejími symboly jsou například páv, kukačka, žezlo, obětní miska a granátové jablko. Stejně jako ona jsi velmi žárlivá a nejraději bys měla svého kluka jenom pro sebe, aby se na jinou holku nejlépe ani nepodíval. Jsi poměrně přizpůsobivá a z hodné holky se během chvilky dokážeš změnit na běsnící živel.

smajl

GoldinkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Lilyetta

Poprvé Athéna, pak Poseidón a teď Afrodita. Hmm, kříženec! smajl Test jsem ale dělala minulý rok v létě, před Vánocemi a teď.

LilyettaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Locika11(Knížko - maniaci)

Nejvíce se podobáš bohyni Artemis.
Artemis je řecká bohyně lovu a také bohyně Měsíce. Často bývá zobrazována s lukem a jejím symbolem jsou luk a šípy. Kluci tě příliš nezajímají, snažíš se spíše žít okamžikem a neřešit nic vážného. Přesto se ale do tebe kluci často zamilují a tobě nezbývá nic jiného, než je odmítat. Jsi velmi dobrodružně založená, baví tě zkoušet nové věci.

Locika11To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)