Kdo jsi z filmu Šmoulové?

Taky miluješ všechny Šmoulíky? Nebo je naopak nemáš ráda? Možná nejsi jedna z kladných postav, ale patříš právě mezi ty záporné! Vyzkoušej náš test a zjisti, komu ze Šmoulů se opravdu nejvíc podobáš.
1) Jak vypadá tvůj normální den?
2) Co bys právě nejraději dělala?
3) Bereš ohled na to, jak vypadáš?
4) Máš ráda zvířata?
5) Myslíš si o sobě, že jsi chytrá?
6) Jaká je tvá skutečná povaha?
7) Myslíš si o sobě, že vynikáš některými schopnostmi?
8) Co je pro tebe největší zábavou?
9) Máš nějakého skvělého kamaráda, se kterým máš stejné zájmy?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 8.7.2015   |   Vyplněno: 21895x

Komentáře

e-liizabeth(miraculous ladybug)

moulinka. Šmoulinka je jako ty! Sice je Šmoulinka velká parádnice, ale je to taky nejoblíbenější a nejkrásnější holka je šmoulí vesnici. Takže jen tak dál a uvidíš, že se na stupínku oblíbenosti udržíš ještě dlouho. Ale dej si pozor, aby ti to nestouplo do hlavy.

e-liizabethTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Locika11(Milujeme Defi)

Šmoulinka. Šmoulinka je jako ty! Sice je Šmoulinka velká parádnice, ale je to taky nejoblíbenější a nejkrásnější holka je šmoulí vesnici. Takže jen tak dál a uvidíš, že se na stupínku oblíbenosti udržíš ještě dlouho. Ale dej si pozor, aby ti to nestouplo do hlavy.

Locika11To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Celebritka655(Hoggyho fanoušcy)

Šmoulinka. Šmoulinka je jako ty! Sice je Šmoulinka velká parádnice, ale je to taky nejoblíbenější a nejkrásnější holka je šmoulí vesnici. Takže jen tak dál a uvidíš, že se na stupínku oblíbenosti udržíš ještě dlouho. Ale dej si pozor, aby ti to nestouplo do hlavy.

Celebritka655To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

SIMONA07(♥ We love DIY ♥)

Šmoulinka. Šmoulinka je jako ty! Sice je Šmoulinka velká parádnice, ale je to taky nejoblíbenější a nejkrásnější holka je šmoulí vesnici. Takže jen tak dál a uvidíš, že se na stupínku oblíbenosti udržíš ještě dlouho. Ale dej si pozor, aby ti to nestouplo do hlavy. Super!Jsem za to rádasmajl

SIMONA07To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Grumpy cat .

Azrael. Azrael je sice kocour a pravou rukou mocného čaroděje Gargamela, ale ty jsi podobná právě nejvíc jemu. Kocouři často a rádi odpočívají, to se v každém případě dá říct i o tobě.

Grumpy cat .To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

šialené hovienko(Nightcore)

Koumák. Jsi velmi podobná Koumákovi, který je sice chytrý a inteligentní, ale převážně si to o sobě myslí on sám. Jeho okolí ho spíš považuje za hloupého a namyšleného šmoulu a to je trošku škoda. Zkus se zamyslet nad tím, jak samu sebe prezentuješ před kamarády, třeba se to časem zlepší.

Nijak sa neprezentujem. Ešte sama o sebe hovorím že som škaredá a sprostá. Tak? Asi sa nepodobám na nikoho...

šialené hovienkoTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)