Jakou máš barvu aury?

Aura obklopuje každou živou bytost. Její barvy a tvary se prolínají a mění, ale základní barva zůstává stejná. Zjisti, jakou barvu má právě tvoje aura, a zjistíš také něco málo o sobě.
1) Na jakém místě by ses cítila šťastně?
2) Vyber si věrného společníka na cesty.
3) Tvůj nejlepší den rozhodně musí zahrnovat...
4) Jaké jídlo rozhodně nechybí ve tvých oblíbených?
5) Co jsi naposledy četla?
6) Jaký dopravní prostředek používáš nejraději?
7) Co si myslíš o poslechu hudby?
8) Koho by sis přála potkat osobně?
9) Bez čeho se v životě neobejdeš?
10) Jaké se ti zdají sny?
11) Jaká je tvá slabina?
12) Jaká je tvá oblíbená barva?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 7.1.2015   |   Vyplněno: 29555x

Komentáře

alikha(milujeme čarodějnice-witc...)

Barva tvé aury je bílá a stříbrná. Bílá je barvou čistoty, ale také snění. Jsi skromná a ochotná obětovat se pro druhé, pomáhat jim. Často utíkáš do svého snového světa a nezabýváš se tím, co je v realitě. Mnohým můžeš kvůli tomu připadat vzdálená a zvláštní. Jsou to také barvy intuice, které máš hodně - měla bys jí důvěřovat.

alikhaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

lelinča(Holky vládnou světu!)

Barva tvé aury je zelená. Máš velmi ráda řád a těžce neseš jakékoli větší změny. Jsi velmi praktická a dokážeš se v životě orientovat, někdy kvůli tomu můžeš na ostatní působit chladně. Máš opravdu silnou vůli, a když něco chceš, tak to dokážeš. Jsi velmi mírumilovná a lidé ti důvěřují.

lelinčaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

klarax(Ladynky)

Barva tvé aury je růžová a fialová. Jsi cílevědomá a jdeš si za svým. I tak ale zůstáváš skromná. Nejlépe ti je v kruhu lidí, na kterých ti záleží a kteří tě mají rádi. Také jsi pracovitá a ochotná přijímat zodpovědnost za své činy. Někdy jsi ale příliš tvrdohlavá a tvé jednání ti tak může škodit.


OK při testu aury taky zde na HPD.cz mi vyšla červená!!??

klaraxTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Lucy Lupinová(Bradavice)

Barva tvé aury je červená. Jsi velmi temperamentní, nebojíš se dávat své pocity najevo. Máš spoustu energie a rozhazuješ ji všude plnými hrstmi. Nic neděláš napůl, všechno potřebuješ dělat naplno - a proto se někdy trochu spálíš. Dokážeš dobře vést ostatní, pokud můžeš o všem rozhodovat sama.

sem zatim jedina s červenou aurou yea moje oblibena barva proto taky patřím do Nebelvíru smajlsmajl

Lucy LupinováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

jandicka(Ross Lynch fanoušci)

Barva tvé aury je růžová a fialová. Jsi cílevědomá a jdeš si za svým. I tak ale zůstáváš skromná. Nejlépe ti je v kruhu lidí, na kterých ti záleží a kteří tě mají rádi. Také jsi pracovitá a ochotná přijímat zodpovědnost za své činy. Někdy jsi ale příliš tvrdohlavá a tvé jednání ti tak může škodit.

No, asi to sedí smajlsmajl

jandickaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ANNAMotokárekVIP(Máme Rádi Ever After High)

Barva tvé aury je bílá a stříbrná.
Bílá je barvou čistoty, ale také snění. Jsi skromná a ochotná obětovat se pro druhé, pomáhat jim. Často utíkáš do svého snového světa a nezabýváš se tím, co je v realitě. Mnohým můžeš kvůli tomu připadat vzdálená a zvláštní. Jsou to také barvy intuice, které máš hodně - měla bys jí důvěřovat.

ANNAMotokárekTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

SelenaG(☼ Milujeme vše kolem nás ...)

Barva tvé aury je žlutá a oranžová. Někdy žlutá, někdy oranžová, tyhle dvě barvy se tak trochu prolínají. Obě značí tvůrčí osobnost a také kreativitu, kterou člověk s touto barvou aury oplývá. Jsi empatická, dokážeš se vcítit do ostatních. Ve větší společnosti ale mluvíš spíš méně. Někdy se pustíš do moc věcí najednou, a pak pořádně všechny nestíháš.

Žlutá je moje nejoblíbenější barva smajlsmajl

SelenaGTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)