Jaké zvíře se k tobě hodí?

Chceš vědět, jaké zvíře by se k tobě hodilo? Když budeš chtít, můžeš si ho i pořídit a zodpovědně se o něj starat.
1) Kde bydlíš?
2) Jak trávíš svůj čas?
3) Jak by ses popsala jedním slovem?
4) Co by sis teď nejradši dala k jídlu?
5) Co očekáváš od svého zvířete?
6) Umíš hospodařit s penězi?
7) Jsi společenská?
8) Sportuješ?
9) Jaké dárky nejraději dáváš?
10) Jakou z těchto barev máš nejraději?
Vyhodnotit test
Vyhodnocení testu
Opakovat test
Všechny testy

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 4.6.2013   |   Vyplněno: 28920x

Komentáře

Ajuska33

Nejvíce se k tobě hodí pes.
Jsi veselá a velmi hravá. Máš ráda přírodu, ale potřebovala bys parťáka, který s tebou bude chodit na procházku. To není problém, když si pořídíš pejska, budeš mít vystaráno. Je jenom na tobě, jak bude velký, jak dlouhou bude mít srst, jak často budete chodit ven. Pes tě bude mít vždycky rád, a když ti bude smutno, můžeš se s ním pomazlit.

Ajuska33To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

pejsek00(Komisař Rex)

Vyhodnocení testu
Nejvíce se k tobě hodí rybičky.
Nevadí ti být sama a v tichu, stejně jako to nevadí rybám. O větší zvíře by ses nejspíš starat nezvládla, takže nenáročné rybičky, které můžeš nechat dlouho samotné doma, jsou dobrou volbou, pokud by sis ráda pořídila zvířátko. Další možnosti jsou třeba had, ještěr nebo želva, kteří jsou podobně nenároční.

pejsek00To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Anechka(♥Kawaii!♥)

Nejvíce se k tobě hodí kočka.
Stejně jako kočky se ráda necháš obsloužit. Nejdůležitější pro tebe je, abys vypadala dobře, a samozřejmě, že dobře vypadáš. Jsi velmi hrdá na to, jaká jsi – máš prostě kočičí povahu. Proto by se nějaké kočce mohlo u tebe líbit. Obě se budete povalovat na gauči a bude vám dobře. Další alternativou ke kočce je třeba papoušek – pokud se o něj nebudeš dostatečně starat, hlasitě si upoutá tvou pozornost.

AnechkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ajra(zvířata jsou super)

Nejvíce se k tobě hodí kůň.
Jsi velmi prakticky založená a šikovná. Ráda bys něčemu věnovala většinu svého času – proto je kůň ideální volba, málokteré zvíře potřebuje tolik péče jako on. Pokud chceš, můžeš začít u něčeho menšího, třeba poník. Je to jen na tobě, ale koním je potřeba věnovat opravdu hodně. Koně se rádi učí něčemu novému stejně jako ty.

smajl

ajraTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

vali0258(jen pro holky)

Nejvíce se k tobě hodí pes.
Jsi veselá a velmi hravá. Máš ráda přírodu, ale potřebovala bys parťáka, který s tebou bude chodit na procházku. To není problém, když si pořídíš pejska, budeš mít vystaráno. Je jenom na tobě, jak bude velký, jak dlouhou bude mít srst, jak často budete chodit ven. Pes tě bude mít vždycky rád, a když ti bude smutno, můžeš se s ním pomazlit.smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl Mám doma pejskasmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

vali0258To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Drbna(Koňský ranč)

Nejvíce se k tobě hodí kůň.
Jsi velmi prakticky založená a šikovná. Ráda bys něčemu věnovala většinu svého času – proto je kůň ideální volba, málokteré zvíře potřebuje tolik péče jako on. Pokud chceš, můžeš začít u něčeho menšího, třeba poník. Je to jen na tobě, ale koním je potřeba věnovat opravdu hodně. Koně se rádi učí něčemu novému stejně jako ty. smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

DrbnaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)