Jaké zvíře se k tobě hodí?

Chceš vědět, jaké zvíře by se k tobě hodilo? Když budeš chtít, můžeš si ho i pořídit a zodpovědně se o něj starat.
1) Kde bydlíš?
2) Jak trávíš svůj čas?
3) Jak by ses popsala jedním slovem?
4) Co by sis teď nejradši dala k jídlu?
5) Co očekáváš od svého zvířete?
6) Umíš hospodařit s penězi?
7) Jsi společenská?
8) Sportuješ?
9) Jaké dárky nejraději dáváš?
10) Jakou z těchto barev máš nejraději?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 4.6.2013   |   Vyplněno: 41671x

Komentáře

majbarnel(☺☻Hudba,Sranda,Zvířátka☻☺)

Nejvíce se ke mě hodí křeček. smajl
Vyhovovalo by ti zvíře, se kterým si můžeš pohrát, když chceš, ale o které se jinak není třeba moc starat. Křeček je na tohle ideální, stejně jako morče, osmák nebo potkan a jiní hlodavci. Stejně jako ty pořád někam pobíhají a zapomínají, kde něco schovali. S nějakým takovým zvířátkem by sis mohla rozumět. smajl To sem teda nečekala.smajl Myslela jsem, že mi to vyhodnotí psa, jelikož máme dva doma, jednoho u babičky a jednoho má moje sestřenice a často k nám jezdívá. Ale zrovna si chci křečka koupit, takže super, ale vážně jsem to nečekala. smajl

majbarnelTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ghi11(Beruška a Černý Kocour)

Nejvíce se k tobě hodí kočka .
Stejně jako kočky se ráda necháš obsloužit .Nejdůležitější pro tebe je,abys vypadala dobře , a taky dobře vypadáš......... To teda sedí, mám 18 koček smajl a srandu si nedělám!!!!!

ghi11To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Lucy Lupinová(Bradavice)

Nejvíce se k tobě hodí kůň.
Jsi velmi prakticky založená a šikovná. Ráda bys něčemu věnovala většinu svého času – proto je kůň ideální volba, málokteré zvíře potřebuje tolik péče jako on. Pokud chceš, můžeš začít u něčeho menšího, třeba poník. Je to jen na tobě, ale koním je potřeba věnovat opravdu hodně. Koně se rádi učí něčemu novému stejně jako ty.

Kôň, môj celoživotný sen, ale oco tvrdí, že nemôžeme mať koňa, že možno by sme našetrené naň mali, ale že by som sa oň nestarala. Ja by som sa ale starala, na PC som stále kratšie a kratšie, hry ma už zunovali, no a o Angie sa nestarám, lebo vlastnej ej treba dávať len žrať. A ja v tom vôbec nemám prehľad, kedy vôbec dostáva nažrať. Ale keby som mala koňa... spala by som pri ňom v stajni, pokojne. Behať v prírode na ňom... cválať s vetrom opreteky... JÉ!

Lucy LupinováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Annie007(Bradavice)

Nejvíce se k tobě hodí pes.
Jsi veselá a velmi hravá. Máš ráda přírodu, ale potřebovala bys parťáka, který s tebou bude chodit na procházku. To není problém, když si pořídíš pejska, budeš mít vystaráno. Je jenom na tobě, jak bude velký, jak dlouhou bude mít srst, jak často budete chodit ven. Pes tě bude mít vždycky rád, a když ti bude smutno, můžeš se s ním pomazlit.smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Annie007To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)