Jaké povolání se k tobě hodí?

Velké rozhodnutí, které v životě čeká každou z vás. Tušíš už, jaké povolání bys chtěla v budoucnu dělat? Vyzkoušej si náš test, třeba ti napoví.
1) V jakém oblečení se cítíš příjemně?
2) Jaký je tvůj oblíbený předmět ve škole?
3) Jakou máš ráda společnost?
4) Jaká je tvá nejlepší vlastnost?
5) O jaké vlastnosti si myslíš, že by mohla být tvou nejhorší?
6) Jak sis často hrála, když jsi byla malá?
7) Co sis jako malá přála k narozeninám?
8) Jakým způsobem trávíš víkendy?
9) Jak jsi dobrá v manuální práci?
10) Jaký je tvůj přístup ke sportu?
Vyhodnotit test
Vyhodnocení testu
Opakovat test
Všechny testy

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 25.6.2013   |   Vyplněno: 22208x

Komentáře

sweetkitel

Hodíš se na umělecké povolání.

Jsi kreativní a baví tě všechny možné způsoby uměleckého projevu. Je ti jedno, co si o tobě myslí ostatní, ale ráda bys, aby se jim tvé výtvory líbily, ať už jde o cokoliv. Už odmala jsi malovala, sochala nebo zpívala a vydrželo ti to dodnes. Ideálním povoláním je pro tebe jedno z mnoha uměleckých – malířka, ilustrátorka, módní návrhářka, muzikantka, spisovatelka, básnířka, zpěvačka, herečka.

yessmajl vždycky jsem chtěla být spisovatelkou a nebo herečkou, protože chodim na drama´táksmajl jsem pořekvapená protože tenhle test mě jako jeden z mála vystihuje smajl smajl smajl

sweetkitelTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Locika11(Knížko - maniaci)

Hodíš se na povolání lékařky.

Jsi milá a velmi citlivá, ráda se staráš o ostatní a trpíš, pokud jim není dobře. Nikdy nenecháš nikoho na holičkách. Ideálním povoláním je pro tebe lékařka, zdravotní sestřička, ošetřovatelka nebo veterinářka, to už je na tvém osobním vkusu. Dokud se budeš starat o potřebné, budeš se mít dobře.

Locika11To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Tvůj kamarád Filip

Hodíš se na umělecké povolání.
Jsi kreativní a baví tě všechny možné způsoby uměleckého projevu. Je ti jedno, co si o tobě myslí ostatní, ale rád bys, aby se jim tvé výtvory líbily, ať už jde o cokoliv. Už odmala jsi maloval, sochal nebo zpíval a vydrželo ti to dodnes. Ideálním povoláním je pro tebe jedno z mnoha uměleckých – malíř, ilustrátor, módní návrhář, muzikant, spisovatel, básník, zpěvákk, herec.

Tvůj kamarád FilipTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

jessica super(Spisovatelky)

Hodíš se na povolání učitelky.

Jsi velmi chytrá a milá, ostatní tě mají rádi, ačkoliv raději, než aby s tebou šli na nějakou party, půjdou si s tebou sednout na kafe a požádají tě o radu. Umíš stát nohama na zemi, ale také umíš dobře vysvětlit ostatním na první pohled složitější věci. Ideálním povoláním je pro tebe učitelka, psycholožka nebo psychiatrička.

Tak jo teda....smajl

jessica superTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Sia23(Teorie velkého třesku)

Hodíš se na vědecké povolání.
Nezajímá tě okolní dění, ale to, co se děje v tvé hlavě. Pořád jsi tak trochu mimo a přemýšlíš nad různými vzorečky nebo nad tím, jaké chemikálie se pokusíš slít tentokrát. Nejlepší pro tebe je věnovat se vědě, ať už být bioložka, technoložka, matematička, laborantka nebo farmaceutka. Něco z toho by tě určitě bavit mělo a je jedno, kterým přesně směrem se zaměříš.

PŘEKVÁPKO!!! smajlsmajlsmajl
Já že jsem mimo??? smajlsmajlsmajl
Matematička... Bleeeee... smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl
PROSTĚ CELÉ ZLE!!! smajlsmajlsmajlsmajl

Sia23To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

natalie paulikova(Emaři a Emařky)

Ke mě se hodí zpěvačka,herečka,malířka.Jednoduše se ke mě hodí to,co je kreativní a hudební!smajlJá chci být zpěvačka,nejen,že mě baví zpívat,ale umím dobře napodobit skupinu Nickelback,neboli Chada Kroegera.Chtěla bych se k jejich skupině přidat,ale to víte,až budu plnoletá....Bude mu padesát. Hej!Vždyť ještě nebude tak starý!

natalie paulikovaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Rozimi(Marshmallowni :3)

Hodíš se na vědecké povolání.
Nezajímá tě okolní dění, ale to, co se děje v tvé hlavě. Pořád jsi tak trochu mimo a přemýšlíš nad různými vzorečky nebo nad tím, jaké chemikálie se pokusíš slít tentokrát. Nejlepší pro tebe je věnovat se vědě, ať už být bioložka, technoložka, matematička, laborantka nebo farmaceutka. Něco z toho by tě určitě bavit mělo a je jedno, kterým přesně směrem se zaměříš.

Miluju příroďák , hudebku , frájinu , zemák , děják , matiku , výtvarku a pracovkysmajlsmajl

RozimiTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)